Wpis z mikrobloga

a nie na wszelki wypadek już smarujesz paszkwile


@stekelenburg5: Ja stwierdzam fakty. A paszkwile na swoich byłych pracowników smaruje Czarnecki. Ostatnio on sam wrzucił zawiadomienie do prokuratury na typa który przez wiele lat był uznawany za jego prawą rękę, najbliższego menadżera.
  • Odpowiedz
podobna afera zmiotła rząd SLD


@marrw: To właśnie pokazuje, jak bardzo sytuacja się zmieniła. Wtedy po pierwsze, liberalne media nagłośniły aferę, po drugie dopuszczono do przeglosowania opozycyjnego (PiS) wniosku o powołanie komisji śledczej. Dziś trudno sobie wyobrazić taką sytuację. Nawet jeśli wybuchnie afera, to tylko w mediach jawnie antyrządowych, a PiS w życiu nie dopuści do żadnych komisji, sprawę się przedstawi jako lewacką prowokację i nic z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
Roman Imielski


@Thorkill: @marrw: "Ujawniamy: Marek Chrzanowski, przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego, zaoferował przychylność dla Getin Noble Banku w zamian za ok. 40 milionów złotych - twierdzi właściciel banku Leszek Czarnecki" - możemy przeczytać na zdjęciu pierwszej strony "GW".

Według nieoficjalnych ustaleń Onetu zawiadomienia w tej sprawie trafią już jutro do Prokuratora Generalnego. Mogą one dotyczyć przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego Marka Chrzanowskiego, premiera Mateusza Morawieckiego i przedstawiciela Andrzeja Dudy w
  • Odpowiedz
@Thorkill: > Tą publikacje traktuje jako taką rozpaczliwą akcję z jego strony. Ale zobaczymy, niech pokaże te rzekomo "mocne dowody". Sadze że gdyby były faktycznie mocne odpalono by je w kampanii wyborczej a nie teraz.

No tak, a cztery dni temu zeznania jednego z oskarżonych, niepoparte dowodami traktowałeś jako fakt. Takie podwójne standardy, no ale czego się po tobie spodziewać...
  • Odpowiedz
@enqore: ja mam z nim teraz zajęcia, nadal się wydaje mocno nieśmiały. Ciekawe czy za tydzień na wykładzie będzie jakoś bardziej zestresowany czy coś xD
  • Odpowiedz
Chyba szykuje się gruba afera... BARDZO gruba


@marrw: tymi taśmami to jeszcze będą kapać przez 5 kolejnych lat? A co do afery to już ich przez ostatnie 10 lat było tyle że zliczyć nie sposób a do pierdla kto poszedł? Lew Rywin? Żaden polityk do pierdla nigdy nie pójdzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marrw: Polacy są już chyba przyzwyczajeni, że w tym kraju smarowanie to rzecz normalna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz