Wpis z mikrobloga

Za to kocham Anglię. Pyszne, zimne, prawdziwe i lokalnie produkowane piwo można tu dostac w niemalże każdym pubie. I to jeszcze w dość rozsądnej cenie. Klimat w takich miejscach jest nie do opisania :) polecam każdemu chociaż raz odwiedzić pub na wyspach, czy to w UK czy Irlandii i dać się porwać nocy!



#uk #corobiszzzzzz #piwo #pub #wieczorem
szzzzzz - Za to kocham Anglię. Pyszne, zimne, prawdziwe i lokalnie produkowane piwo m...

źródło: comment_D45sU3KHlgpvMzA8dhMJzh04PeuyC9HL.jpg

Pobierz
  • 13
@BajerOp £2.70. przeliczając na polskie to drogo, ale będąc tutaj już dwa lata mogę powiedzieć, że to wcale dużo nie jest

@Paula_pi xDDDD właśnie dlatego wyjechałam z Polski. Po to żeby nie słyszeć takich komentarzy. Na szczęście wykop mi co jakiś czas przypomina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież ja nawet nie napisałam że w Polsce to same #!$%@? piwa i tylko jabola i wódę można w sklepie kupić.
Dobrze, że wyjechałaś do Anglii bo w Polsce to byś nigdzie nie znalazła lokalnego, pysznego, zimnego piwa.


@Paula_pi: polskie piwo w przeciwienstwie do angielskich browarów nie nadaje się nawet do zmycia smaku tyskiego z ust
@szzzzzz: 13 zeta to normalna niewygórowana cena za ipę w Polsce. Za golden ejla też ok, a to chyba pijesz. I pewnie masz pintą, a nie 0,5. Tyle, że pomijając ekologię to picie ze słomki jest bez sensu, gorszy smak i aromat.
polskie piwo w przeciwienstwie do angielskich browarów nie nadaje się nawet do zmycia smaku tyskiego z ust


@peszmerd:
A jakież to polskie piwo masz na myśli? Koncernowy eurolager?
@szzzzzz: polecam zwłaszcza puby z caskiem - to inny rodzaj beczki, gdzie piwo wypychane jest tłoczonym przez barmana/kę powietrzem. W taki typ beczki nalewane są na ogół tradycyjne brytyjskie style - bittery, mildy, IPA, porter, stout etc. Fajne są też stouty gazowane azotem - są mega jedwabiste ;).