Wpis z mikrobloga

@Dreampilot: można rzeczywiście nie otrzymać biletów, ale wtedy sprawę można załatwić z viagogo i otrzymać zwrot kasy. Viagogo to platforma oferująca sprzedaż i zakup biletów z drugiej ręki. Zdaje się, że większość użytkowników otrzymuje swoje bilety, ale były też historie, w których mimo posiadania biletów zakupionych na viagogo, kupujący nie weszli na wydarzenie (bilety były imienne) lub faktycznie ich nie otrzymali.

@indeeed: jak nastroje? ( ͡º ͜ʖ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@indeeed: To normalne. Sam nie kupowałem nic na Viagogo, ale sprzedawałem. Bilety otrzymasz w takim terminie, bo często gęsto dopiero "chwile" przed koncertem organizatorzy rozsylaja bilety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@indeeed: ostatnio miałem kupującego który był z Kolumbii. Gościu był mega wyluzowany (nawiazalem z nim kontakt i sobie rozmawialiśmy), a ja jako sprzedający siedziałem na szpilkach, bo transakcja opiewała na 3k. Nawst kurier, który odbierał ode mnie te bilety był mega zdziwiony, że paczkę wysyłam do Kolumbii xD

Do czego zmierzam? Teraz pewnie się denerwujesz, ale możesz napisać do sprzedającego żeby Ci jakoś potwierdził, że posiada te bilety. Wtedy może poczujesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@indeeed: zwrot Ci się należy, a Viagogo ściągnie zwrot z przyjemnością, bo oni na tym zarabiają. Jak sprzedający nie wyśle biletów albo wyśle jakieś fałszywe, to nie pamiętam już dokładnie, ale do ceny biletów jest doliczane przynajmniej 20% ceny biletów jako kara, że Viagogo musiało Ci zapewnić bilety albo zwrócić pieniądze. Dodatkowo sprzedający dodaje kartę kredytową do weryfikacji więc raczej z automatu ściągają należność