Wpis z mikrobloga

@Kelemele: jesli pierszy raz przzyles z dziewica to nie wiesz o czym mowisz. Po prostu chcialbym miec znowu 17 lat i wyruchac 15-latke ktora nie miala nikogo innego, i ktora jest zakochana we mnie po uszy.
@Kelemele: to ty #!$%@?. Jesli zaczynales zwiazki w wieku do 18-ty lat, zrywajac blone mlodej slicznej i pachnacej nastolatce, to gowno wiesz o tym co mowie. Mam 28 lat, co, mam niby teraz "zaczynac"? 20-ki jak sie dowiaduja ile mam lat to #!$%@?, a wyruchanych post-studentek z kompleksami ani samotnych matek nie chce.
@3142042: chyba Ty masz jakieś komplesy :D, klasyfikujesz ludzi z taką łatwością. Może #!$%@?ą bo jesteś zwyczajnie #!$%@? i #!$%@? ciągle o tych urojonych samotnych matkach i jak to byś nie zrywał błon dziewiczych. Człowieku to co tutaj uprawiasz to się nazywa ekshibicjonizm.
@Kelemele: Nie jestem #!$%@?. Mam dobra prace, skonczone studia, niedlugo bede mial mieszkanie. Mam tez swoje zainteresowania i przekonania. Ale nie - mnie nie chca dac dupy, wola jakims brudasom Ukraincom albo sie tlumacza ze "maja chlopaka". to CO ja jeszcze mam zrobic?
@Kelemele: Jestem #!$%@? bo TY tak stwierdziles. wyrocznia.
Gowno wiesz o moim zyciu i nie masz prawa nazywac mnie #!$%@?. Bylem mily i dobry, ale swinie traktowaly mnie gorzej jak gowno
@Kelemele: uwazalem sie za #!$%@? najlepszego czlowieka na swiecie a ludzie tak sie ze mna nie obchodzili. Wiec twoja teoria "za jakiego sie uwazasz - tak cie traktuja" obalona
@Mecha-Jaraxxus: sam jestes dzbanem. Bo co, bo chce miec dziewice, zebym poczul sie lepiej to jest zle? Bo czuje sie zle z tym, ze kiedy bylem mlody to mi zadna dupy dac nie chciala, ale z Sebkami nie ma problemow? Ze ci, co mnie bili w szkole, maja dzis zony i dzieci a ja przez nich ponizany mam #!$%@? zycie?