Wpis z mikrobloga

Miałem wizje, przepiękna metafizycznie, i pisze tutaj do całego #przegryw
Buszowałem w sennych obłokach, widziałem tam @LajfIsBjutiful @scotieb @Antonio211 @Indikatiwus_presentusaktiwus @Zielonka696969 @wypokk @Antiselfist @nostalgy @Borysk5 i was wszystkich którzy tutaj siedzicie na portalu
Arizona Floryda California ? Nie mogłem rozpoznać ale widziałem taką uliczke, wszyscy siedzieliśmy w takim typowym domku, typowym? tutaj to j*bane bogactwo, a tam to normalność
Owszem, 10km od nas dzielnica Meksyków a po prawej dzielnica czarnoskórych, ale j*bać to Ja mam uśmiech na twarzy, życie smakuje, i moge umrzeć albo przeżyć my też mamy klamki. Chociaż teraz nie wiem czy istnieje już coś takiego jak #depresja czy #feels, żyjemy a ta Polska, brudna smutna w tych odmętach szarość jest dziwnym wspomnieniem
Jak gdyby nigdy to się nie wydarzyło
Siedzimy wszyscy razem na takich metrach w takim domku, mamy konsole komputery wspólnie piłujemy w multi-playery
nap*erdalamy w Battlefielda w Coda i w co chcemy. Póżniej idziemy na siłownie, wspólnie jest zaj@biście
a póżniej może plaża dupeczki, nie żadne #polki, ale te latynoski czarnulki i wszystkie narodowość
Nic się nie zmieni tam też sa incele przegrywy ? J*bać to, dla nas już nie ma takich definicji
na uliczkach twerkuje czarna mama Shayon? Nikogo to nie obchodzi, ktoś jest otyły ? wyj*bane bierzemy kurczaki sosy kogo to obchodzi, chcemy pić whisky koniaki ? Kogo to k*rwa obchodzi ?
Tam bogaci ? trudno hajs można spełnić, spełnić swój american dreams, tam biedni ? k*rwa przecież my do tego przywykliśmy.
Australia, Kanada, Stany Zjednoczone wszystko, ale nie Cebulandia
ważne żeby było zawsze gorąco

  • 8