Wpis z mikrobloga

@3142042: A co jest tego przyczyną? Czekają na tą jedyną czy ki #!$%@??

@pawel-czemerzynski: Ale ja nie mówię, że kobiety są tylko dla seksu. No ale #!$%@? jak się z kimś jest to samo wychodzi. Testosteron działa, chemia między dwiema osobami i samo idzie. Sam jestem singlem od roku i seksu od tego czasu nie uprawiam, ale jakbym się z kimś związał to by pewnie był. I to dużo :).
@3142042: A Ty trollujesz czy serio dla Ciebie kobieta jest tylko do wyruchania? Kobieta jest po to żeby ją zdobyć i cieszyć się nagrodą we włożony trud. Prawdziwa kobieta to nie taka co daje od razu tylko taka o którą sie trzeba postarać i której uśmiech sprawia, że słońce traci blask. Także jeżeli chcesz tylko ruchać to sam #!$%@?.
@Mecha-Jaraxxus: xD
Tylko ze wiesz, ze kobieta, o ktora musisz sie postarac, i kobieta, ktora daje od razu randomowi, to moze byc TA SAMA OSOBA?
Bo ja znam takie - starasz sie miesiacami, kupujesz kwiaty, pieczesz ciastka, a na koncu ona mowi ze jestes dla niej aseksualny i wybiera brudasa Ukra
@3142042: XD to akurat z Ciebie. Oczywiście, że może. Ale jeżeli mnie kobieta miałaby dać na pierwszym spotkaniu to związku bym z nią nie budował, czyli nie traciłbym czasu na taką znajomość. A jeżeli ktoś sie stara o kobietę miesiącami to niech sie nie dziwi, że na koniec dowiaduje sie, że nic z tego nie będzie. Do miesiąca czasu maks i jeżeli po tym czasie nic nie wychodzi to wiadomo, że
@Mecha-Jaraxxus: #!$%@? pan. Bylo mizianie macanki itp. Pocalunki delikatne tez wiec co ty #!$%@?. Po prostu baba chora na umysle, bo niebolcowana. I sie boi nie wiedziec czego. Po co trzyma cnote dla meza skoro on i tak ja wybolcuje i zostawi? Ja z jej dziewictwa moge zrobic lepszy uzytek.
@3142042: No obecnie nie #!$%@?. Ale to mój wybór. #!$%@? o czym ty piszesz do mnie? Było mizianie, pocałunki i macanki i nie było seksu? No to widać coś dziewczynie nie pasowało ostatecznie. Takie jej prawo. Sam kilka miesięcy temu spławiłem dziewice co miała coś koło 22 lvl. Też było całowanie i mizianie, już chciała do mnie przyjechać na swój pierwszy raz, ale ja tego nie poczułem i podziękowałem za znajomość.
@3142042: Ale ja byłem z dziewicą i przeżyliśmy razem swój pierwszy raz. I był #!$%@? xD. Ciężko żebym nie spotkał kobiety która miała więcej partnerów niż ja skoro przez prawie 9 lat byłem z jedną dziewczyną. To co było nie ma znaczenia. A całkowicie może sie oddać tylko ktoś kto ma doświadczenie w życiu, nie znając życia nie masz odpowiedniej wiedzy co i jak.
@3142042: Ty jesteś prawiczkiem czy ki #!$%@?? Nie uważam sie za lepszego bo byłem przez prawie 9 lat w jednym związku. JESTEM lepszy bo jestem sam z wyboru (mojego wyboru) i nie skomlę jaki to jestem nieszczęśliwy a jakie to kobiety są złe. Życie nie jest usłane różami i trzeba stawiać czoła przeciwnościom losu. Trzeba być twardym.