Wpis z mikrobloga

@3142042: @Mecha-Jaraxxus: Wiesz, ze nie wszyscy od znajomości z kobietą wymagają seksu? Sam zerwalem z dziewczyną, która zamiast pogadac o problemach jakie rosły postanowiła, ze jak pójdziemy do lozka(wtf?) to wszystko sie naprawi. Byla tez wariatka, ktora grozila ze cos sobie zrob jesli ja zostawie i obila sobie reke o sciane. To byl ten moment gdy stwierdziłem, ze jednak mam to wszystko gdzies i nie do konca mam ochote spelniac
  • Odpowiedz
@Mecha-Jaraxxus: Kiedys byla gruba (15-16 lat) i nikt jej nie chcial i wziela sie za siebie i teraz wyglada o wiele lepiej i przychodza osoby ktore ja wyzywaly kiedys ze chca z Nia byc wiec ona ich odrzuca
  • Odpowiedz
@Rapepo: powinna podziękować za motywację ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak ktoś sie czuje dobrze w swoim ciele, to na 100% znajdzie osobę ktore nie bedzie miala z tym problemu. Chyba, ze byla na prawdę zapuszczona.
  • Odpowiedz
@Rapepo: Taki pomysl. Namow koleżanke niech zrobi przed i po treningu. Swiat kocha historię pulchnych kobiet i ich przemian. Adoratorow pewnie miala wiecej na raz niz kiedys kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz