Wpis z mikrobloga

@Trumby: Policja była, coś tam u gościa wyszło, bo zabrali go na komendę na jakieś dokładniejsze pomiary, choć potem laweciarz mówił, że go puścili. Ale prawko stracił, auto chyba też, bo chyba nie opłaca się tego robić. Wszystko pójdzie z OC sprawcy, Policja jeszcze była porobić pomiary i tyle. :)
40km/h to nie było, bo rozwalił część podmurówki (niewidoczny na zdjęciu).
  • Odpowiedz
@Trumby: patrząc na starą budowę płotu , ciesz się ,że tak się stało. Z odszkodowania dostaniesz wystarczająco kasy zeby wylać murek i postawić nową siatke.
  • Odpowiedz
@Trumby: a mi wczoraj o 23 napisał były szef przez prawnika, że idzie do sądu z tym, że nie przekazałem mu wiedzy którą posiadałem i poniósł szkodę. Szkoda tylko że już po rozwiązaniu umowy pomagałem mu jeszcze przez dwa miesiące za free i nie doczekałem się nawet mojego następcy któremu mógłbym coś przekazać a w firmie był taki burdel, że nawet się nie dało spokojnie pracować. Ale mam zesraną niedzielę
  • Odpowiedz
@Trumby: 40kmh to tam moglo nie byc ale beka z ludzi co pisza ze lecial 140, bo sie przebil przez fundament xD Jakby jechal ponad 100 to bys mial dwie dziury w plocie, jedna tutaj a druga na drugim koncu dzialki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz