Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie ma nic przyjemniejszego niż odpowiadanie "jestem bezrobotny" na pytanie o pracę, kiedy w rzeczywistości jesteś #programista15k. Po tym jak dalej potoczy się rozmowa bez problemu poznasz, czy masz do czynienia z materialistycznym śmieciem, który szanuje tylko równych lub silniejszych od siebie, czy z porządnym człowiekiem, który nie ocenia ludzi po zarobkach.
W przypadku kobiet to jest wręcz magia, a obserwowanie ich nagłej zmiany stosunku do ciebie kiedy w towarzystwie się wyda, że jednak nie jesteś bezrobotny... no cud, miód, złoto po prostu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DomowyPaker: Coś ty - dużo prostsza sprawa, wtedy programowałem od jakiegoś miesiąca i zajęłoby to zbyt dużo czasu.

Robiłem kilka dni wcześniej bota do gry flashowej, bo chciałem zobaczyć jak się w pisze w Javie. Bot na podstawie strategicznie umieszczonych pikseli i ich barw rozpoznawał na co ma klikać i to klikanie w reakcji na jakieś zdarzenie (pojawienie się piksela) mi się przydało.

Kurs na prawko wyglądał tak, że na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przy dzisiejszym rynku pracy stwierdzenie że jest bezrobotny to jednak poważny sygnał ostrzegawczy, że jest pierdołą. Jakby powiedział, że jest początkującym nauczycielem (wiadomo ile nauczyciele zarabiają), pielęgniarzem czy kimkolwiek, to bym nie miała problemu. To nic że facet zarabia mniej, ale jak jest jakimś nieogarem, to sorry...
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: Taki ktoś zwykle nie mówi, że jest bezrobotny, tylko że np. jest księgowym/tłumaczem/hydraulikiem/kimkolwiek i właśnie zmienia firmę. Albo coś takiego ;)
Osoba bezrobotna kojarzy się z kimś, kto nie ma żadnego przydatnego zawodu w którym ma wykształcenie i doświadczenie, tylko coś tam sobie dorywczo robi między okresami bezrobocia.
  • Odpowiedz
Właśnie dzisiaj miałam rozmowę z moim niebieskim lvl 29, ze to nie poważne żeby w tym wieku nie pracować i nie chcieć iść do pracy (niebieski z zawodu „artysta”, ogólny staż pracy 5mscy, ale od 3 lat bezrobotny, brak prawka). Ja lvl 25 (5 lat doświadczenia w korpo jako spedytor, studia, prawo jazdy i własne auto + obecnie buduje nam dom również bez jego pomocy) przy budowie pomagają mi rodzice i muszę
  • Odpowiedz