Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
#chwalesie
Mam najfajniejszego #niebieskiepaski ze wszystkich Mirabelek ()

Ciągle marudzilam, ze mam za mało miejsca w łazience, ze nie mam gdzie ukladac kosmetykow, ze koszyczki sa niepraktyczne itd.

Dzisiaj rano powiedział, ze mam sobie wybrać szafke i jedziemy ją kupić ()

Efekt widać na zdjęciu, zakupiona zostala nowa, praktyczna szafka a także kubeczki na pedzle (do rozswietlacz za 50zl tez #pdk ), separatory i organizery do szuflad (ale tez sporo innych pierdół jak nowa patelnia i deska do krojenia xd)

Cieszę się, bo od dzisiaj moje kosmetyki już nigdy nie będą w nieladzie :D

#zwiazki #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_uBCz79VrH65nwkpm0Ut0OBI3i6r5qQV9.jpg
  • 98
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pingwinowa: pudry mam jeszcze z 3 powkladane do roznych torebek xD w sensie zeby zrobic poprawkę w ciagu dnia. Jak mialam 1 to wiecznie zapominalam go przepakowac do torebki która akurat bralam xD

Ale te w torebkach mam takie malutkie z ecocery po 4g chyba opakowanie. Mam gdzieś jeszcze paese ryżowy i te 2 najbardziej w sumie lubie - ecocere i paese. Tych tańszych sypkich z wibo uzywam do bakingu bo
@Shyvana co to za palety, oprócz tej z wibo? Bo po kolorowce widzę, ze moje kolory, a ze mam ochotę na zakupy to bym zajrzala chetnie co to :D
I to foreo luna czy jakis "zamiennik"xD ? Jak sie sprawdza?
@Shyvana: świetnie, że naprawdę Cię to cieszy- nie słuchaj malkontentów z komentarzy tylko rób tak dalej, to nie skończysz martwa w środku jak ja przez poprzedni wypruty z emocji związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klebsiella: co do tej foreo to zamiennik z Ali, jeszcze mnie nie pogrzalo zeby kupic myjke do ryja za 700zl xD ale jestem bardzo, bardzo zadowolona - zadanie spelnia idealnie i bateria starcza na długo. Mam od miesiaca i jeszcze nie ladowalam ani razu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@parasolki: od kiedy blend it kosztuje 50zl? :D teraz jest promocja na mintishopie, zamowilam 2 dni temu za 19.99 :p
Ja mam właśnie raczej blend it glownie, chociaz ostatnio kupilam w rossmanie z wibo za 18.99 i jest tez spoko, chociaz wole blend it ( bardziej rośnie i troszke lepiej podklad po niej wyglada).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shyvana: a wibo też jest gąbczasta a nie taka silikonowa?
Kiedys jak kupowalam to była po 45 czy coś i na promo też za 25 czy mniej ale nie chce mi sie szukać i czekać i nie lubie drobiazgów z neta zamawiać :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shyvana: no wlasnie nigdy nie widziałam tez, ale poszukam, bo zawsze mi szkoda zamawiać z neta coś z czego 1/3 to będzie przesyłka, a nie wiem czy blend it mozna kupic gdzieś stacjonarnie :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@parasolki: ja nie widzialam stacjonarnie, zawsze tylko na minti zamawiam przy okazji innych zakupów. Zwykle czekam az mi sie w koszyku tyle uzbiera ze bedzie wysylka darmowa :p
Najlepiej na apce rossmanna polowac na dostępność i zamowic z odbiorem do sklepu :) moj rossman ma dostawy w czwartki i wtedy jest najwieksza szansa zlapac :p
@Shyvana no właśnie bym tak zrobiła tylko nic innego nie kupuje z kosmetyków więc musiałabym zamówić dożywotni zapas gąbek :D (może ktoś ze znajomych będzie zamawiał)
Poszukam tej z ross, może się nada. Dzięki :3