Wpis z mikrobloga

#!$%@?, przecież Kaczyński to najgorszy prezydent jakiego mieliśmy po 89. Po zgodzie zbudowanej przez Kwaśniewskiego, zaczął nas kłócić z Rosją, Niemcami a dzieła zniszczenia dokończa jego duchowy następca niszcząc nasze relacje z UE - najbliższymi sąsiadami...
#polityka #kaczynski #pomnik #bekazpisu
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@micza: Wszyscy myślą że honorem się najemy - tak samo myśleli w II RP i wszyscy wiemy jak to się skończyło. W polityce nie ma miejsca na honor, jest miejsce na interesy - i tu widzę pole do współpracy z Rosją, bo akurat nasz obecny rząd ma bardzo dużo wspólnych cech z autokratycznym rządem Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale wiadomo, Polska uwielbia machać szabelką,
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Najlepsze jest to, że prezydenturę Lecha Kaczyńskiego w roku 2009 jako złą oceniało 59-68% i zaledwie 22-27% jako dobrą.

News z kwietnia 2009:

Większość Polaków negatywnie ocenia Lecha Kaczyńskiego. Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że źle pracę prezydenta opiniuje aż 68 proc. ankietowanych - to 3 punkty procentowe więcej niż przed miesiącem. Zdecydowanie źle - 31 proc., a tylko 2 proc. uważa, że głowa państwa pracuje "zdecydowanie dobrze".


Ulubieniec
  • Odpowiedz
@slapdash: a nawet jakby Putin powiedzial: tak to ja !
Co wtedy ? Xd pis zacznie iii wojne swiatowa? Nikt na to nie pojdzie, to sa uklady pare oczek wyzej niz my. To nie zimna wojna.

Ogolnie skonczyloby sie na zasadzie " pojeczeli, pojeczeli i juz po rrwolucji" ;).
  • Odpowiedz
@krzychol66: mam. Na Cui Bono, odpowiedzia jest Jaroslaw Kaczynski, ktory niesamowicie zyskal, w glosach, sondazach i poparciu. ALE, pomimo tego, ze politycznie jestem jego wrogiem, to nie sadze ze doprowadzil do katastrofy samolotu tylko po to aby ja obarzyc Tuska. Chyba.
Natomiast uważam ze warto zawsze pytać Cui Bono.
  • Odpowiedz