Wpis z mikrobloga

@InPay: Lechu, ja zawsze jestem szczery a moja krytyka nie ma na celu bezzasadnego hejtu. Wręcz przeciwnie, robię to zawsze z nadzieją że da coś do myślenia i wpłynie na odbiorcę, aby coś zmieniłw przyszłości (tu pozdrawiam @bithub ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sorry ale wy już jesteście ewidentnie poza ktypto i to widać z każdą chwilą coraz bardziej. Spotyka się dwóch gości raz w tygodniu na godzinę
@cyberpunkbtc: a daj im spokój wolny świat, każdy ma prawo do swoich przekonań, dajmy im czas a wtedy czas pokaże kto miał rację, widziałeś co profesor pisze dlaczego oni mieliby być lepsi? Lechu najmniej jeszcze odpłynął, robi tylko to czego oczekują jego klienci. Mówi, że zaskoczył go sukces shitcoinów a czym ten sukces różni się od wcześniejszych altów, które były wcześniej? Moim zdaniem niczym, po prostu kiedyś było mnie ludzi i
@pawlo74: Ja się tu nie odniosłem do ich przekonań w żadnym momencie. Jedynie stwierdziłem że oni z dnia na dzień są coraz bardziej poza krypto. Kiedyś jeszcze ogarniali co się dzieje i mieli ochotę o tym dyskutować. Teraz widać że nie zajmują się krypto, coraz bardziej nie wiedzą co się dzieje a same spotkania są i dyskusje są na siłę, bo widać że nawet nie maja ochoty o tym gadać i
Mówi, że zaskoczył go sukces shitcoinów a czym ten sukces różni się od wcześniejszych altów


@pawlo74: Jaki sukces? Top 50 shitcoinów jest mniej więcej po -70% do -95% od swojego ATH. To jest sukces? Zwykły ślepy hype ulicy po rajdzie BTC. Przecież żaden z tych shitów nie jest do niczego potrzebny kompletnie i nie będzie używany...