Wpis z mikrobloga

@enforcer: jako że to jest pisowski, znaczy rządowy marsz mogę się założyć o dychę że będzie od z-------a flag PiSu.
@Taki_Sobie: jak wiadomo środowiska LGBT chcą pozbawiać heteroseksualistów praw do zawierania związków.
  • Odpowiedz
@Majk_ No jak wiadomo środowiska LGBT potrafią naubliżać człowiekowi za to że chodzi do kościoła i zwyzwać od faszystów za to że idzie z biało czerwoną flagą. Sam dobrze wiesz jak to wygląda obiektywnie
  • Odpowiedz
@Taki_Sobie: obiektywnie to ludzie chodzący na marsz niepodległości organizowany przez faszyzujące środowiska nacjonalistyczne które zapraszają rzeczywistych faszystów z innych krajów to albo faszyści albo ludzie którzy swoją obecnością legitymizują faszystów, a więc w moim odczuciu, idioci.

Krytyka ludzi za poglądy jak najbardziej mieści się w obrębie wolności słowa a krytyka faszystów jest zawsze dobra.

Powtórzę: w jaki sposób środowiska LGBT są ksenofobiczne?
  • Odpowiedz
@Majk_ ja też powtórzę : "środowiska LGBT potrafią naubliżać człowiekowi za to że chodzi do kościoła i zwyzwać od faszystów za to że idzie z biało czerwoną flagą."

Mógłbym też podać screene z wykopu służących za przykład ale nie mam na to czasu. Tu masz fotkę którą obraża moje uczucia religijne komentarze pod zdjęciem też mógłbym załączyć
TakiSobie - @Majk ja też powtórzę : "środowiska LGBT potrafią naubliżać człowiekowi z...

źródło: comment_eZ3Y3AEpRW9HNgLvQjjO1v3tozfbcw6B.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz