Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Fajne to cygaro-ufo. Tanie nie za duże, takie nie za ciche, takie nie za wygodne. Mam już tą Hankę równy rok, zrobiłem nią 17tys. km (nie wiem czy to dużo czy mało). Przez rok, wymieniłem żarówki xenonowe, olej, filtry, amorki i sprężyny z przodu oraz hamulce przód tył. Kupiłbym pewnie jeszcze raz.

#samochody #honda #civic
Pobierz cezeter - Fajne to cygaro-ufo. Tanie nie za duże, takie nie za ciche, takie nie za wy...
źródło: comment_hMQN1oW4sr9k9PyfBLiY1TrZQGd67FfA.jpg
  • 15
@Bezspinysajeszczeinnedziewczyny: ktoś pisał komis że mędrkujesz? Znajomy mechanik działa na takiej zasadzie - szuka i ściąga auto, robi co jest do zrobienia, łącznie z rozrządem itp. daje gwarancję rok na wszystko, cokolwiek by się nie zesrało, od wycieraczek przez błędy elektryczne po silnik. W jego interesie jest, żeby auto było w dobrym stanie i przynajmniej przez rok się tak utrzymało, więc szukanie zwykle trochę trwa. Znajomy rodziny, sprawdzony na kilkunastu zakupach,
@elmo141: w okolicach Szczecina. Adresem się niestety nie podzielę, zresztą nie taki był zamysł jak o nim wspominałem, gość od dłuższego czasu ściąga auta tylko dla ludzi z polecenia/znajomych. Ja na swoje ostatnie auto czekałem 8 miesięcy, więc tak złoto kolorowo też nie jest jak się komuś względnie spieszy.