Wpis z mikrobloga

@Piasqun: ale mnie już denerwują te żale. Tak, jak baba ma do wyboru atrakcyjnego faceta i mniej atrakcyjnego to wybierze tego bardziej atrakcyjnego. I tak samo jak facet ma do wyboru ładniejszą laskę to najpewniej ją będzie wolał. To jest jakieś odkrycie ósmego cudu świata, że tak jest?
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: daj spokój, im nie wytłumaczysz. Sama kiedyś podejmowałam dyskusje z przegrywami, z nimi się nie da. Tłumaczysz, powatarzasz, pokazujesz że brzydcy ludzie mają Sony, rodziny, żony, dzieci, nie i #!$%@?, zawsze znajdzie się jakiś kontrargument. A niech siedzą w tym #!$%@? i wierzą, że się nie da i nic ich nie czeka. Ich wybór. Znam mnóstwo przeciętnych gości którzy mają dziewczyny, chyba im nie powiedział nikt, że nie ma
  • Odpowiedz
@norepinefryna: Problem polega na tym, że społeczeństwo wmówiło mężczyznom, że facet to ma być niewiele ładniejszy od diabła, że mężczyźni są powierzchowni i płytcy, patrzą tylko na tyłek i cycki, traktują kobiety przedmiotowo itd. Tym samym budując świat w którym to tylko źli mężczyźni są tacy, a kobiety są inne i takie są skutki.
  • Odpowiedz
@Piasqun Człowieku, jestem podwójnym alimenciarzem, jestem śmiertelnie chory, mam porażenie czterokończynowe, 700 zł udokumentowanego dochodu miesięcznie a i tak rucham. Co z Tobą nie tak?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@norepinefryna:
Ty chyba nie rozumiesz, że rynek romantyczno-erotyczny jest rynkiem kobiet: to one decydują o losie dóbr i usług na tymże. Brzmisz tak, jak mógłby brzmieć Jeremi Mordasewicz doradzający absolwentce pedagogiki, by zatrudniła się w funduszu hedgingowym.
  • Odpowiedz
@Piasqun: Przecież to i tak jest fajna odpowiedź. Mogłaby napisać "sorry, nie podobasz mi się, spadaj". Jest pełno kobiet, które mają mężów, którzy im się przy pierwszym poznaniu fizycznie nie podobali. Gdyby je zapytać o ich typ mężczyzny, to pewnie dalej byłby rozbieżny z wyglądem męża, co nie przeszkadzało im w decyzji o spędzeniu z nim życia.
  • Odpowiedz
@Clermont: znam takie. Po 15 latach malzenstwa wciaz pamietaja przystojnych bylych. Wciaz potrafia do meza wypalic A TAMTEN TO BY MI NIGDY TAK SIE DO MNIE NIE ODEZWAL". No ale jak facet trzyma zdjecia bylej to #!$%@? swinia #!$%@?.
Kobiety sa dwulicowe, a propaganda od dziecka nam wmawia ze liczy sie charakter itp. Gdyby od dziecinstwa KAZDY mezczyzna byl uczony, ze wiekszosc LADNYCH kobiet to wyrachowane zimne suki, lecace na
  • Odpowiedz