Wpis z mikrobloga

@Piasqun: Boże to wasze #!$%@? "tylko chadzi ruchają tylko alfa ruchają" aż żal to czytać i pomysleć, że sami w to wierzycie, bo powtarzacie to, jak mantrę w tym swoim małym #!$%@? kółeczku, ja jakoś wyglądam jak normalny typ do tego jestem łysy jak seba i mam odstające uszy a jakoś nie narzekam na brak kobiet w swoim otoczeniu jestem po kilku dłuższych i masie krótszych "związków" zdarzały się też dziewczyny
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: I starus materialny, np własne mieszkanie w nowo wybudowanym osiedlu, dobry samochód, wykształcenie wyższe i najlepiej dwa kierunki i dobra praca, najlepiej biurowa za 10k. #p0lka
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: Jak ja kocham takie gadki podnoszące własne ego: to, że ktoś wyrywa laski to tylko SIŁA CHARAKTERU, a wygląd nie ma nic do rzeczy. Ja swego czasu obracałem się nad wyraz dużo wśród ludzi i co mogę powiedzieć: nie ma czegoś takiego jak #!$%@? model. Do ładnego kolesia laski same zagadują, choćby był #!$%@?, bo wtedy jest "intrygujący". Ja mieszkałem w akademiku i wiesz jak reagowały np. laski gdy do
  • Odpowiedz