Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję kupić telefon, ale mam szczególne wymagania. Jeśli coś Wam wpadnie do głowy, to pomoże mi w poszukiwaniach i decyzji :) z góry dzięki za pomoc.

- Budżet: do 3500 zł.
- Jak najlepsza moc obliczeniowa i ilość RAM (telefon ma obsługiwać skomplikowane obiekty w VR),
- Wielkość po prostu zgrabna, nie może to być duża cegła, ekran może być większy, ale jeśli ma cienkie ramki,
- Aparat w ogóle nie ma znaczenia,
- Rozdzielczość ekranu musi być większa, od FullHD,

Przeznaczenie to obsługa systemu do projektowania w wirtualnej rzeczywistości (chodzimy po wgranym obiekcie z goglami VR i podmieniamy tekstury - tak w dużym skrócie).

#telefony #android #smartfon #smartfony #technologia #xiaomi #samsung #sony #oneplus #lg #asus #huawei #honor #htc itp.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@desygnat: @Kamil10445: Dokładnie, możecie sobie to tak przetłumaczyć :D nie tylko ogładanie, ale jeszcze edycja :P i te obiekty mogą być dosyć skomplikowane. Do tego to jest na Unity3D, które samo w sobie jest ciężkie.
  • Odpowiedz
- Wielkość po prostu zgrabna, nie może to być duża cegła, ekran może być większy, ale jeśli ma cienkie ramki,

@patryk-4: No nie wiem czy razer pasuję do twojego opisu :P

Jakbyś miał brać samsungsa to zastanów się nad s9+, no chyba, że 4GB ramu ci wystarczy.
W sumie OP6/OP6t też można rozważyć, szybki, dobry ekran, 8GB ramu.
  • Odpowiedz
@Randolf: Sprawdzałem, Razer ma 5,7 cali i dosyć cienkie ramki, mieści się w górnej granicy.

Zamienię jednak S9 na S9+.

One Plus ma niestety za małą rozdzielczość ekranu.
  • Odpowiedz
@Randolf: Może po prostu się na to uparłem i sobie tłumaczę :P. Próbuję dostosować gogle do jego rozmiarów. Myślę, że DreamzVR 3.0 będą odpowiednie.

Rozdzielczość ekranu i odświeżanie + chłodzenie powinno wynagrodzić, jak piszesz :)

Dzięki :)
  • Odpowiedz