Wpis z mikrobloga

  • 1326
Dzisiaj mnie ponioslo. Bedac na spacerze ze swoim psem bylem swiadkiem jak babka nie posprzatala po swoim kundelku. Podszedlem do niej i mowie, ze moge dac jej woreczek na co ona "A dziekuje bardzo" w bardzo wzburzony sposob. Spytalem sie czy sprząta, czy chce miec to gowno na kurtce. Kazala mi sie odczepic i postraszyla policja. Chwycilem to gowno przez worek, podszedlem do niej i jeszcze raz spytalem. Odpowiedz byla podobna, wiec gowno wyladowalo na niej. Mam mieszane uczucia...
#psipakiet #psy #patologiazewsi
  • 54
  • Odpowiedz
Odpowiedz byla podobna, wiec gowno wyladowalo na niej. Mam mieszane uczucia...

#psipakiet #psy #patologiazewsi


@Janusz123: A później się obudziłem i nazbierałem plusików od idiotów( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) BRAVO TY( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜
  • Odpowiedz
to wzial ode mnie worek.


@Janusz123: Bez urazy ale się chyba niebawem posrasz, jak UE całkowicie zakaże używania worków foliowych... Jest w mieście jedna zasada ,nigdy nie chodź tam gdzie chodzą idioci z psami, nawet przez mikro trawnik do śmietnika. To są "koneserzy/ki" trzymania zwierząt w 50mkw mieszkania, chodzeniu po gnoju...o lizaniu się z pupilem nawet nie wspomnę.( ͡° ʖ̯ ͡°) Zwierzyna w gospodarstwie musi być...
  • Odpowiedz
Mam mieszane uczucia...


@Janusz123: To dobrze, bo motywacje miałeś szczytne, ale zachowałeś się dosłownie i w przenośni jak gówniarz. Niczego jej nie nauczyłeś tym co zrobiłeś, tylko prymitywnie wyładowałeś swoje frustracje, które pewnie gromadzą się z innego powodu niż psie kupy w parku.
  • Odpowiedz
@Coario: najgłupszy argument z całej dyskusji. Twój pies się zesrał, to powinieneś to ze sobą zabrac, schować do kieszeni. Nie umiesz się zachować wśród ludzi, to wyprowadź się do lasu.
  • Odpowiedz
@Janusz123: zwracać uwagę sobie możesz ale twoja wolność kończy się wraz z początkiem jej nosa i jakby wezwała policję (a powinna) to powinieneś mieć problemy.
Moim zdaniem jesteś psychiczny, kto normalny rzuca gownem w ludzi?
  • Odpowiedz