Wpis z mikrobloga

  • 1326
Dzisiaj mnie ponioslo. Bedac na spacerze ze swoim psem bylem swiadkiem jak babka nie posprzatala po swoim kundelku. Podszedlem do niej i mowie, ze moge dac jej woreczek na co ona "A dziekuje bardzo" w bardzo wzburzony sposob. Spytalem sie czy sprząta, czy chce miec to gowno na kurtce. Kazala mi sie odczepic i postraszyla policja. Chwycilem to gowno przez worek, podszedlem do niej i jeszcze raz spytalem. Odpowiedz byla podobna, wiec gowno wyladowalo na niej. Mam mieszane uczucia...
#psipakiet #psy #patologiazewsi
  • 54
  • Odpowiedz
@Janusz123: mieszane powinieneś mieć bo typowi #!$%@? a byś wcześniej wysmarował językiem a że babcia ci się trafiła to przykozaczyles. Ale sprawa słuszna, sranie tymi psami pod oknami to jest dramat, zwłaszcza latem
  • Odpowiedz
  • 564
@PelenGaz Ostatnio zworicilem uwage typowi, to wzial ode mnie worek. Dodam tylko, ze jestem ostatnio bardzo podirytowany, bo po prawie kazdym spacerze po parku albo ja, albo moja corka przynosimy do domu kapsko na butach.
  • Odpowiedz
@Janusz123: marzyłem o tym ale nigdy nie miałem jaj jak większość osób gratulacje w niebie jest specjalne miejsce dla ludzi którzy rzucili kupom psa we właściciela który po nim nie sprzątnął
  • Odpowiedz
  • 18
@dwugitofenobezlikusensolikum bo nikt nie jest idealny. Nikt nie jest bez winy. Sam nawalam w roznych kwestiach, a jednak dzisiaj wzialem "kamien" do reki. Poniosly mnie emocje, niby baba dostala za swoje, ale moze moznq bylo to inaczej zalatwic. Co jesli np przezywa wlasnie jakas tragedie rodzinna i nie mysli o zbieraniu gowna, a wrocila do domu nim obsmarowana? Dlatego mammieszane uczucia.
  • Odpowiedz
@Janusz123: tak napewno było, a kierowca autobusu który przejeżdżał obok i cały autobus bił brawo xD a po drugie jak wy chodzicie ze swoim bachorem jak ciągle gówno macie na butach xD
  • Odpowiedz