Wpis z mikrobloga

  • 1326
Dzisiaj mnie ponioslo. Bedac na spacerze ze swoim psem bylem swiadkiem jak babka nie posprzatala po swoim kundelku. Podszedlem do niej i mowie, ze moge dac jej woreczek na co ona "A dziekuje bardzo" w bardzo wzburzony sposob. Spytalem sie czy sprząta, czy chce miec to gowno na kurtce. Kazala mi sie odczepic i postraszyla policja. Chwycilem to gowno przez worek, podszedlem do niej i jeszcze raz spytalem. Odpowiedz byla podobna, wiec gowno wyladowalo na niej. Mam mieszane uczucia...
#psipakiet #psy #patologiazewsi
  • 54
  • Odpowiedz
albo ja, albo moja corka przynosimy do domu kapsko na butach.


@Janusz123: Nie dziwne że gówniak wchodzi w gówna jak tatuś tak samo rozgarnięty XDD Dodatkowo gratulacje napaści na babcie, widać że jak facet Ci kazał spadać na drzewo to skleiłeś japę i uciekłeś xDD
  • Odpowiedz
@Janusz123: Bo niby czym się różni gówność gówna psiego od gówna ludzkiego? A jak ja bym tak zaczął walić kupy po trawnikach, w piaskownicach i podcieniach, arkadach, sadzać stolce na betonach, chodnikach, srać na skwerach?

  • Odpowiedz
  • 0
@Janusz123 Sam mam psa i *nie* sprzątam na osiedlu. Dlaczego? Bo nigdzie nie ma koszy! Ja naprawdę jestem za sprzątaniem psich odchodów i nie jest to problem (zdarzyło się że uwalil coś w nieodpowiednim miejscu to się posprzątalo) , ale nie mam zamiaru latać z gownem w ręku przez całe osiedle! Także wszystko zależy gdzie doszło do takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
@Janusz123: Bait baitem, ale dziwię się że mirki biorą stronę OPa.
Jeśli tak zrobiłeś to życzę ci abyś stracił pracę, żeby twoje dzieci urodziły się rude a żona puściła się z czarnym.
Ogółem nie będę przeklinać....
  • Odpowiedz
@Janusz123: Jest lepsze rozwiązanie. W takiej sytuacji masz prawo zatrzymać taką osobę jako sprawcę wykroczenia do przyjazdu straży miejskiej. Łapiesz babę za fraki i trzymasz aż przyjadą funkcjonariusze. Jak się mocno wyrywa możesz ją obalić i przytrzymywać w parterze. Może się tak zdarzyć że obali się prosto w gówno które zostawiła.
  • Odpowiedz