Wpis z mikrobloga

@serial28 nawet jeśli to faszyści, to póki nie propagują faszyzmu lub w inny sposób nie łamią prawa, państwu wara od tego, co robią.
Ci słynni naziści od tortu z wunderwafflem też powinni odpowiadac wyłącznie za palenie ognia w lesie w sposób cokolwiek ryzykowny (jeśli dobrze pamiętam). Nazizmu nie propagowali, specjalnie poszli do lasu, by nikt im nie przeszkadzał. Nazizm w tej sprawie propagował wyłącznie TVN, robiąc ze śmiesznej grupki nazistów potężny ruch,
@Pantokrator Wolność to nie oznacza zgodę na znoszenie wszystkiego, w tym propagowanie ideologii, a taką jest ideologia faszystowska czy nacjonalistyczna, które są przeciw wolności. Ja ich obecność na marszu odbieram jako przyzwalanie i propagowanie ich ideologii, która nie ma nic wspólnego z wolnością.
@Kempes ale przecież nie wiesz, czy będą propagować, drogi wannabee-faszysto. Mogą działać zgodnie z prawem, to, że ci się wydaje, to żaden powód. Chcesz zakazać marszu, bo ktos MOŻE propagować jakąś ideologię. Ja, jako prawdziwy demokrata, na takie faszystowskie metody zgodzić się nie mogę, gdyż, w odróżnieniu od ciebie, faszyzmem i faszystami się brzydzę.
@Pantokrator Demokracja nie oznacza przyzwalanie na wszystko. W ten sposób zabroniono marszu skrajnej prawicy w Berlinie, w dniu "nocy kryształowej". No bo przecież data marszu została wybrana PRZYPADKOWO ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ty nie jesteś demokratą tylko anarchistą, radzę doczytać na czym polega różnica między obiema ideologiami.
@Kempes o nie śmieszny ludziku i kłamczuszku, jestem demokratą i wierzę w państwo prawa, to jest państwo niefaszystowskie, które karze za przestępstwa, które miały miejsce, a nie zakazuje w ciemno, bo "może ktoś coś".
Ty zaś, jak typowy faszysta, zawsze widzisz furtkę, by chwycić za mordę, zakazać, złamać prawo, byle narzucić swoją wolę. Ja z uwagi na bycie demokratą, jestem zmuszony popierać uwolnienie Trynkiewicza, gdyż swój wyrok odsiedział. Bo dzisiaj Trynkiewicz, a
@Pantokrator Dziecko drogie, to że ty uważasz siebie za demokratę to nie znaczy, że to prawda. Jak już ci pisałem, demokracja nie polega na zezwalanie wszystkim na wszystko. Coś takiego nazywa się anarchia i jak widzę tobie bliżej do tej ideologii.
Jak pisałem wcześniej, ja odbieram obecność faszystów włoskich jako propagowanie tej ideologii, w tym będą na marszu też nacjonaliści, negujący w swoich krajach Holocaust, co też złamaniem prawa RP.
@Pantokrator Demokracja to nie zezwalanie wszystkim na wszystko. Szczególnie, na propagowanie ideologii, która sama w sobie jest przeciw wolności.
Demokracja to zestaw praw, które zostały w demokratyczny sposób ustanowione. Ty dążysz to bezprawia, gdzie każdy może wszystko, a to anarchia. Jak pisałem, DLA MNIE ICH OBECNOŚĆ na zaproszenie organizatorów MN, to akceptowanie wyznawanej przez nich ideologii, a to już jest jej propagowanie.
@Kempes dla ciebie, czyli mały faszysto, w dupie masz prawo, ważne jest tylko to, co ci się w faszystowskim łbie uroi. Wracaj na czarną. Nie wierzę, że tak radykalny faszol jak ty jest kojarzony z neuropą :D i do tego jeszcze kłamiesz, bo jestem za praworządnością, czego daję tu świadectwo opowiadając się za działaniem zgodnie z prawem i w jego granicach, a nie w oparciu o to, co się we łbie uroi.
@Pantokrator Dziecko drogie, ze swojego śmiesznego anarchizmu jeszcze wyrośniesz. Wyjdzie ci to tylko na zdrowie. Polecam chadzać na lekcje WOSu, tam sporo można się dowiedzieć o różnych ideologiach.