Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam
Pisze ze sluzbowego laptopa z #uk wiec z gory przepraszam za brak Polskich znakow.

Jestem mechanikiem samochodowym w jednym z ASO w UK. Jestem dobrym mechanikiem, gdyz mam grono klientow ktorzy chca abym to ja zajmowal sie ich pojazdami. Problem polega na tym ze jestem zbyt nadgorliwy w tym co robie. Wszelkie mozliwe sruby czy nakretki dokrecam dokladnie ze specyfikacja producenta. Mam 8 roznych kluczy dynamometryznych. Wszystko oczywiscie sprawdzam 3 x po 3 razy i na koniec zaznaczam zoltym markerem i stawiam 3 kropki (jako ze 3 razy sprawdzone). Koledzy i szefostwo sie niby #!$%@? i gadaja ze wiecej czasu trace na sprawdzanie niz naprawe i klienci narzekaja.

Poszedlem z tym do psychologa (polskiego) i doradzil mi zebym po pierwszym sprawdzeniu robil zdjecie telefonem i wtedy bede pewien ze dana nakretke dokrecilem. Teraz na sprawdzanie schodzi mi tyle samo czasu + w domu analizuje zdjecia z telefonu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

nie oczekuje zadnej pomocy, tak tylko chcialem sie wygadac.

#mechanikasamochodowa #psychologia #motoryzacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 17
wystarczy zmienic jezyk w systemie i włala, sa polskie znaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@stg44: może pisze z kompa w pracy i nie ma admina? :P
poza tym, wystarczy dodać PL klawiature, języka zmieniać nie trzeba
@AnonimoweMirkoWyznania jesteś dokładny w tym co robisz ktoś może powiedzieć że pedantyczny ale nic w tym złego skoro dzięki temu dbasz o bezpieczeństwo klientów i masz pewność że wszystko zrobiłeś jak trzeba. Co inni myślą w pracy o Tobie jest mało istotne skoro klienci wracają do ciebie znaczy że są zadowoleni.