Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Oglądam właśnie program na Polsat News nie od początku ale mniej więcej od połowy.
Jest zaproszonych dwoje gości, nie wiem dokładnie kto ale pierwszy to jakiś ktoś popierający szczepienia jakiś doktor a drugi to jakaś kobieta prowadząca jakąś fundację czy stronę antyszczepionkową. Niestety nazwisk nie znam.

Pani prowadząca jakoś w toku rozmowy pyta tą Panią kim jest z wykształcenia, czy ma jakieś wykształcenie medyczne skoro się udziela i radzi innym w tego typu sprawach.
I na to pytanie pada mniej więcej taka odpowiedź tej Pani:

-Pani redaktor ja przede wszystkim jestem mamą na pełny etat :D

No aż się mało nie zakrztusiłem ze śmiechu :D
Do tej pory tylko takie teksty czytałem ze screenów z jakiś grup Facebookowych ale dzisiaj miałem okazję usłyszeć to na własne uszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antyszczepionkowcy #szczepienia #szczepionki #zdrowie #logikarozowychpaskow #pieluszkowezapaleniemozgu
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Strahl: no to myślę, że jest już na etapie odlatywania z szachownicy więc raczej się nie doczekasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Strahl: Mieliście racje :D Uderz w stół... ;)

Przemilczal, ze wczesniej te osoby diagnozowane byly jako cierpiace na psychoze, schizofrenie itd do momentu, az ktos wyodrebnil konkretna grupe.

Ciekawe jak to jest tworzyć teorie, a później naginac do niej fakty zeby dopasowac elementy.
Juz wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tej pory zawsze
  • Odpowiedz
  • 1
@pawel-czemerzynski on nie przemilczał, on nie ma o tym pojęcia. Przeczytał, że diagnoza autyzmu powstała w 1940 roku i na tej podstawie napisał w swojej głowie alternatywną historię medycyny.
  • Odpowiedz