Wpis z mikrobloga

#prawojazdy #kiciochpyta

Jak najlepiej uczyć się na test teoretyczny? Jakie mieliście sposoby ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Wykonywanie

  • Wykonywania ciągle testów 88.6% (70)
  • Uczenia się po kolei każdego pytania 11.4% (9)

Oddanych głosów: 79

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@QuaVeve ja się nauczyłam schematów, że np jak jest pytanie o prędkość to zawsze największe odpowiedz, jak pytanie o wagę to najmniejsza, ale nie wiem czy wciąż aktualna sprawa bo to było w 2011
  • Odpowiedz
@gansevudei: To bardzo nieodpowiednie podejście, bo się nie sprawdza :)
Już w 2012 jak zdawałem to się nie sprawdzało :)
Zresztą, teraz pytania wyglądają zupełnie inaczej, a też jestem w miarę na bieżąco bo robiłem w tym roku kolejną kategorię ;)
Jest mniej patologicznie, ale nadal patologicznie
  • Odpowiedz
@QuaVeve: pj360.pl dostęp kosztuje pare złotych ale warto. Każdy błąd jest wytłumaczony i objaśniony. Ja tydzień przed egzaminem cisnalem po 3 egzaminy dziennie i pyklo za pierwszym. Nie wykujesz na pamięć wiec na logikę te pytania brać trzeba ;)
  • Odpowiedz
@QuaVeve: ja sobie robiłem testy na zdamyto

Jak coś tam źle odpowiesz to masz wytłumaczone ładnie dlaczego taka odpowiedź a nie inna,robiłem sobie także screenshota każdego pytania na które źle odpowiedziałem i przeglądałem je pare dni przed testem
zdałem za 1
  • Odpowiedz
@QuaVeve: Ja najpierw zapoznałem się z treścią książki, później robiłem pytania - przerobiłem wszystkie i możesz zostawiać sobie te, na które źle odpowiedziałeś, żeby je przemielić ponownie. Ewentualnie 2-3 pełne rundki wszystkich pytań. Bo pewnie też masz dostep do testów np. na dobrepytania.pl?
  • Odpowiedz