Wpis z mikrobloga

Mam w samochodzie taki myk, że mam na manetce od wycieraczek 2 przyciski do sterowania komputerem pokładowym widocznym na środku zdjęcia ale one nic nie robią. Dowiedziałem się, że są 2 wersje tego komputera, podstawowa i pełna. Z tym, że jak jest podstawowa to nie ma przycisków, a ja mam taką mimo, że te przyciski mam. Normalnie powinienem móc sprawdzać spalanie chwilowe, średnie i różne inne parametry.

Szukałem kogoś kto to zrobi w moim mieście i krzyknął 300zł za samo przeprogramowanie jak nie będzie trzeba wymieniać modułu pod kierownicą. To serio tyle kosztuje? xD Nie da sie tego jakoś samemu zrobić albo spróbować? Jakiś miras wie coś na ten temat? Audi a4 b6 2002
#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #pytaniedoeksperta #audi
Pobierz GracekPL - Mam w samochodzie taki myk, że mam na manetce od wycieraczek 2 przyciski d...
źródło: comment_xLfIu0xoYMqMmwhYsVI7JrcCD98hqTrm.jpg
  • 20
@GracekPL: Poszukaj na internecie, może wystarczyłoby przekodować jakiś moduł chińskim kablem. A ceny są takie jakie ludzie są w stanie zapłacić, do tego mała liczba punktów które to oferują. Np. wyłączenie immo w VAGach z okolic 2000roku w mojej okolicy to 150-200zł a znam gościa, który zapłacił 600zł w Warszawie posiadając ECU w którym można samemu to zrobić samym kablem albo emulatorem za 100zł.
@ameliniowyguzik: @biskup2k: jak nie ma fizycznego modułu za to odpowiedzialnego to nic nie zrobisz. kombinowaliśmy ostatnio w B7 bo też się kolega naczytał, że wszystko z VAGa odpalisz i się okazało, że niekoniecznie :D ani pełnego fisu ani doświetlenia zakrętów ani innych pierdół bo nie ma modułów od nich :/
@komoornik: Nie mam tempomatu. Jaką multifunkcje? Mam nawigacje Navigationplus i telematyke - taki telefonik, stara Nokia na karte sim i jakoś to można podłączyć ethernetem do fury.
@amath: @amath: Szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@biskup2k: Tak właśnie myślałem, poszukam gdzieś jeszcze.