Wpis z mikrobloga

Dżem dobry : D

Żeby czuć że żyje, czasem realizuje jakieś swoje małe marzenie. Kupię sobie instrument którego nie potrzebuje, ale zawsze chciałem mieć (kalimba!) odwiedzę miejsce którego nie widziałem a chciałem zobaczyć. Albo zrobię coś o czym Wam tutaj nie napiszę bo to zostanie ze mną.

Tak czy tak, wczoraj zacząłem długoletni (mam nadzieje!) proces realizacji jednego z największych marzeń w moim życiu - własna firma.

Witajcie, jestem Krzaku i dość często będziecie tutaj widzieć moje wpisy. Jedne osobiste, inne żalące się na polskie prawo. Ale jestem raczej z tych, którzy starają się w każdej sytuacji widzieć pozytyw. No i uważam, że za dużo jest informacji które przygnębiają, więc po co to dodatkowo nakręcać.


Tak czy tak założyłem wczoraj firmę. Z------m mnóstwo rzeczy po drodze, już teraz po wszystkich przygotowaniach i z nowym doświadczeniem zrobiłbym wszystko trochę inaczej, ale jest.

I jaram się jak dziecko na święta, naprawdę () Nie będę ukrywać też innej rzeczy: to wykop dał mi kopa by to zrobić. To tutaj ludzie pokazali, że rzeczy które robiłem (wole nie myśleć co początkowo ludziom wysyłałem porównując z tym co mam teraz xD) mają swoich odbiorców, to tutaj ludzie mnie nakręcali i to dzięki wykopowi wykonałem swoją pierwszą instalacje artystyczną (zwał jak zwał).

I za to dzięki Mirki. Serio.

Teoretycznie do końca tygodnia rusza moja strona Bido. wraz ze sklepem internetowym. Mam swoich polskich hurtowników, jednocześnie ominąłem każdego możliwego pośrednika i jestem bezpośrednim producentem przez co mogę sprzedawać swoje rzeczy względnie tanio.

Rzeczy z kategorii "nie potrzebuje, ale kurde może chciałbym jednak mieć" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zacząłem od breloków. Doszły wisiorki, kolczyki, a w planach będą pendrive'y, lampy, podstawki pod laptopa, kuferki i wiele wiele innych rzeczy które wpadną mi w ręce i tego zimowego dnia, gdy nie będzie mi się chciało wychodzić z warsztatu stwierdze "kurde, a czemu nie, robimy!"

Będę się starać nikogo nie irytować swoją (jakby nie spojrzeć) reklamą na wykopie - zawsze dodaję tag #rozkminkrzaka który śmiało czarnolistujcie jeśli macie mnie dość.

Jednocześnie pamiętajcie, że każdy Mireczek i Mirabelka ma u mnie zawsze mały bądź większy gratis w razie zakupów, poczekajcie tylko aż strona ruszy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#rozkminkrzaka #chwalesie #rekodzielo #tworczoscwlasna #gownowpis #dziendobry

psssst: widzicie zdjęcia? To twórczość Mireczka @KendziorSC - zobaczcie sobie jakie rzeczy tworzy, on też jest na początku swojej ścieżki a robi jak dla mnie kawał naprawdę solidnej i dobrej roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bkwas - Dżem dobry : D

Żeby czuć że żyje, czasem realizuje jakieś swoje małe marze...

źródło: comment_CcD55XDA7zrK29S4bb8v0yD32fCvoeis.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach