Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 96
@Anteras: a ja nie jestem w stanie. Banknot który pokazujesz czerpie ze starego wzoru i ok niech sobie będzie. Ale nowy wzór paszportu w kraju świeckim nie powinien mieć nic wspólnego Bogiem bo i po co? To celowe działanie rozlamujace ten naród bo tworzy się następny pretekst do wojenki. Nie było by tego to nie było by tematu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Krol_Pontaru: mój teść ma szable oficerska jak odchodził ze służby z hasłem "honor i ojczyzna". Tradycja czy nie, nie wkłada się jakiegokolwiek Boga do dokumentów państwowych.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: nie rozumiem? Też jestem ateista ale jeżeli większość w państwie stanowią chrześcijanie to mają prawo takie coś wdrażać? Przestań być krzyczącą feministka. Jeżeli nie zignorujesz kilku czynników w Polsce to zwariujesz jako ateista
  • Odpowiedz
@Anteras: Ale co to za różnica co amerykanie mają napisane na banknocie? Co mnie, jako polaka, żyjącego w Polsce, dbającego o sprawy Polski i o to jak realnie się tu żyje, to obchodzi? Czy może to, że amerykańskie to znaczy, że jest już niezaprzeczalnie dobre? Powiem więcej, w Ameryce jest MASA kwestii z których przykładu brać nie należy. Moim zdaniem umieszczanie takiego napisu na nowych paszportach jest oburzające. Poza tym, że
  • Odpowiedz