Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_:

o boze (anie sory przeciez nie wierze) ludzie dlaczego powtarzam dlaczego musze sie podpisac pod czyms co mnie nie obchodzi i moim zdaniem nie istnieje. hurr durr jakie to straszne, taki jestem pokrzywdzony.

ja np. nie wierze w slowo honor dlaczego honor tam jest moze lepiej zeby nie bylo. moim zdaniem nie ma go w slowniku bym nie podpisal, wole slowo hodor, jakby był hodor to bym
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ Amerykanie mogą mieć na banknotach ''In God we trust'' które jest oficjalnym mottem Stanów zjednoczonych i nikt się o nic nie oburza. Lakukaracza napisz list do parlamentu USA że są zacofani i powinni to zmienić ty tłuku.
A jak ci się w PL nie podoba to zrób tak jak ja i się #!$%@? wyprowadź ty kiepie.
  • Odpowiedz
Ponoć świeckie mamy państwo, a będę zmuszony jako atesita podpisywać się na takim czymś k@rwa


@lakukaracza_: ktoś ci każe? W socjaliźmie większość ludzi paszportu nie miała i żyła zadowolona. Na znak dezaprobaty nie wyrabiaj nowego...
  • Odpowiedz
  • 0
@chleb123 patrząc na Twoje wypowiedzi to raczej ty masz problem ze sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) zalecam wizytę u specjalisty zanim będzie za późno ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz