Wpis z mikrobloga

Gdzie mnie tutej z tym rowerem debilu, nie widzisz, że mam Pasata TDI i zawsze pierszenstwo mnie siem należy?? Jestem kimś, jestem #!$%@? kimś! Wdychaj spaliny robaku hue hue, a teraz małe wyprzedanko na pasach.. pokaże ci ile mam kucy pod maskom hue hue

#brainlet #samochody #bekazpodludzi #rowery #samochodowedzbany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz tomosano - Gdzie mnie tutej z tym rowerem debilu, nie widzisz, że mam Pasata TDI i za...
źródło: comment_ujyJH3scDqdk2Tkh6hDg28SMlWKzOEOB.jpg
  • 94
@demoos: i tym sie kolego roznimy - my kierowcy zazwyczaj przestrzegamy przepisow i je znamy. Cyklisci natiomiast tworza je na biezaco, powodujac tylko chaos i niebezpieczenstwa. Do tego sam rower to skrajnie prymitywny i niebezpieczny srodek transpirtu. Dobre dla biedoty.
@demoos: jestem kierowca i place podatki i nie lubie jak panstwo pluje mi w twarz dajac pedalarzom kolejne przywileje, zabierajac je jednoczesnie nam. O tym, ze kierowcy ponosza glowne koszta zwiazane z rozbudowa infrastruktury w PL nawet nie mowie.
O tym, ze kierowcy ponosza glowne koszta zwiazane z rozbudowa infrastruktury w PL nawet nie mowie.


@Student_AWAS: gówno prawda. Z paliwa idzie na określone rodzaje dróg, za pozostałe płaci każdy, kto nawet nie ma samochodu w podatku do gminy/pastwa jeśli remont/przebudowę robi np GDDKiA.
Pedalarze płacą podatki na drogi, którymi nie jeżdżą, kierowcy na DDR też, w podatkach do gminy. Ale co ty możesz o tym wiedzieć xD
@demoos: ie chce mi tego wyluskiwac z gusu, ale w koncu to zrobie - jednakze nie trzeba byc eskpertem, kupno auta to tylko czesc wydatkow - potem czesci eksploatycyjne, benzyna, opony. Zakup roweru to w sumie jedyny koszt zwiazany z jego posiadaniem.