Wpis z mikrobloga

Gdzie mnie tutej z tym rowerem debilu, nie widzisz, że mam Pasata TDI i zawsze pierszenstwo mnie siem należy?? Jestem kimś, jestem k----a kimś! Wdychaj spaliny robaku hue hue, a teraz małe wyprzedanko na pasach.. pokaże ci ile mam kucy pod maskom hue hue

#brainlet #samochody #bekazpodludzi #rowery #samochodowedzbany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tomosano - Gdzie mnie tutej z tym rowerem debilu, nie widzisz, że mam Pasata TDI i za...

źródło: comment_ujyJH3scDqdk2Tkh6hDg28SMlWKzOEOB.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jednak większość cyklistów wydaje ten 1000zł xD


@Student_AWAS: No na rower miejski nie ma sensu wydać więcej jak 1000-1500 zł bo ma być szybko (nie stać jak p---a w korku) i tanio (bez paliwa, opłat za parkowanie).
  • Odpowiedz
@reddin: xD mam grube kości. Poza tym lubię jeść. Poza tym z całym szacunkiem, ale nie takich sportowców jak ty widziałem i też im różne historie życie pisało - a drugi pije, nie dba o siebie i 80 dociągnie bez problemów.
  • Odpowiedz
dodaj jeszcze niewygodnie i potencjalnie niebezpiecznie.


@Student_AWAS: Niewygodnie? A niby dla czego? Mam zajebiste siodełko w miejskim, duże na sprężynach. Niebezpiecznie? Niby dlaczego? Jedziesz DDR miejskim 20Km/h to co się może wielkiego stać? Tyle lat jeżdżę i jakoś nic się nie stało. Najlepiej siedzieć w piwnicy i srać po rajtuzach...
Niebezpiecznie to jest na morzu w czasie sztormu, jak słone fale chlapią w ryj i wiesz, że połowa załogo leży
  • Odpowiedz
@reddin: jest niebezpiecznie, bo platacie sie pod kolami - jestescie zawalidrogami na jezdni. Nie raz nie dwa tir musial ostro hamowac, bo cyklista zaczal przyspieszac i bujac sie na lewo i prawo. To sa oczywiscie koszta, rozpedzenie takiego zestawu kosztuje - auta osobowego zreszta tez. Koszta, ktore placimy my wszyscy.
  • Odpowiedz
jest niebezpiecznie, bo platacie sie pod kolami - jestescie zawalidrogami na jezdni. Nie raz nie dwa tir musial ostro hamowac, bo cyklista zaczal przyspieszac i bujac sie na lewo i prawo. To sa oczywiscie koszta, rozpedzenie takiego zestawu kosztuje - auta osobowego zreszta tez. Koszta, ktore placimy my wszyscy.


@Student_AWAS: Kiepskiej baletnicy to i rąbek u spódnicy. Nie bądź ciepła klucha, bo na pawia zbiera jak się czyta twoje żale.
  • Odpowiedz
@reddin: no chyba nie dojdziemy do porozumienia, jak dlugo wyciagnieta reka bedzie sie spotykac z zacisnieta piescia ? Zrozumcie, cyklisci, ze wasze bezpieczenstwo i przetrwanie jako jednostki moze zostac spelnione tylko wtedy, gdy usunie sie was z drog publicznych. Ten kto dopuscil do mieszania sie tak roznych pojazdow na jednej plaszczyznie ma krew na rekach.
  • Odpowiedz
Zrozumcie, cyklisci, ze wasze bezpieczenstwo i przetrwanie jako jednostki moze zostac spelnione tylko wtedy, gdy usunie sie was z drog publicznych


@Student_AWAS: Gdy tylko w Polsce pojawią się takie drogi oraz gdy samochody zaczną znikać z centrów miast, a to już powoli się dzieje - taki jest ogólnoświatowy trend, usuwanie ruchu samochodowego z przestrzeni miejskiej.

Jak Oslo zmierza w kierunku miasta bez samochodów

Dwa lata temu Oslo zadeklarowało, że do 2019 r. z szerokiego centrum miasta całkowicie zostaną usunięte samochody. Okazuje się, że Norwegowie tę deklarację podtrzymują. Do końca tego roku w centralnej dzielnicy stolicy Norwegii nie będzie możliwe parkowanie na ulicy, właśnie zmieniono system roweru miejskiego, a zamawiane autobusy mają więcej drzwi niż do tej pory, a także zrezygnowano z biletów na kartach na rzecz
tomosano - > Zrozumcie, cyklisci, ze wasze bezpieczenstwo i przetrwanie jako jednostk...

źródło: comment_RtA1L4Y2LqmMACkopiaYHoJKyWuYb6EH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
komunistyczny i utopijny trend, dodaj.


@Student_AWAS: xD co k---a? J--------e, lecz się. Wyjdź z tej wiochy w której mieszkasz i zobacz trochę świata, bo p--------z jak potłuczony. Czy w Kopenhadze, albo w Holandii była komuna typie?
  • Odpowiedz