Wpis z mikrobloga

@zajety_elektron Nie jestem za żadną z opcji politycznych biorących udział w tej farsie. Ale czy te jego wypowiedzi nie są po prostu niekulturalne? No takie przytyki z dupy jak gimbus. Powinien się skupić na byciu świadkiem a nie błaznem.
  • Odpowiedz
  • 112
@progresywny Szczerze mówiąc to komisja sama go prowokowała. Te pytania od wasserman w stylu: "jak sie pan czuje ze oszukal pan miliony polakow" no to #!$%@? by mnie wzięła na jego miejscu. Ta blazenada bardziej przypominała wywiad w super expressie niż przesluchanie świadka przez komisję śledczą..
  • Odpowiedz
@Rhaegson: Bo to jest jedna z technik psychologicznych - wciskać pytania, gdzie stawiasz swoją tezę, a pytasz o coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rhaegson: Wczoraj posłuchałem trochę tej pisowskiej szopki, bo chciałem się przekonać na własne uszy co Wasserwaga tam odpala no i czy Tusk jest jeszcze w formie. Obie strony nie zawiodły. Prawie cała ta komisja to zbieranina klaunów, którzy chyba celowo są tak wybrani, żeby trafiać do najgłupszych wyborców pisu. Te podjazdy pod Donka, insynuacje i złośliwości dopuszczalne by były w piaskownicy, bo na trzepaku to dzieciaki już za stare i wyszczekane
  • Odpowiedz