Wpis z mikrobloga

#ambergold #tusk

Ale wyobrażacie sobie mieć takiego wujasa jak Donald w rodzinie?
Wszystkie spotkania rodzinne #!$%@?, zero możliwości dyskusji przy stole bo wujaszek Donald wszystkich #!$%@? i zawsze taka gimnastykę słowna #!$%@? ze jedyne co pozostaje to patrzeć pokornie w talerz i grzecznie #!$%@?ć rosołek xD #polityka
  • 29
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: ochui, to tak jest u mnie. Ktoś z rodzinki przyjedzie i się żali na coś tam. Pada proste rozwiązanie problemu.
- ale yyy eee

- ja to muszę z papierami do urzedu biegać non stop, tyle papieróf...
- przez Internet można wszystko załatwić
- eee yyyy ee, ale to ja się wtedy z ludźmi w kolejce nie spotkam i nie pogadam a tak to człowiek siedzi w jednym miejscu i
  • Odpowiedz
@Nie_masz_racj_idioto: wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty to nawet jednym słowem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

@zortabla_rt: e takie codzienne problemy to tam pół biedy, u mnie są zażarte dyskusje że ten pełowiec to nakrod ino i nic nie zrobioł, coooo kurła a te pisiory to lepsze kradno i jeszcze konstytucje nałamali a tera przed wyobrami to jeszcze nałobiecywoł jeden z drugim kiełase wyborczo obiecoł pińcet plus
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: Niestety wujaszek Donald poległby przy specjalnie szkolonych rodzinnych dyskutantach, którzy technikę żenowania poziomem i uznawania się za triumfatorów dyskusji opanowali do perfekcji

Ty już nie mędrkuj. Wszystkie rozumy pozjadał. Zajmij się lepiej jedzeniem

No i wśród innych potakujących wujków, będą siedzieli z uśmiechem pod wąsem jakby zmietli wszystkie twoje argumenty
  • Odpowiedz
  • 4
To się nazywa Erystyka. Powie Ci grzecznie #!$%@? tak abyś czuł podniecenie na myśl o nadchodzącej podróży.
  • Odpowiedz
Wszystkie spotkania rodzinne #!$%@?, zero możliwości dyskusji przy stole bo wujaszek Donald wszystkich #!$%@? i zawsze taka gimnastykę słowna #!$%@?


@wojtek_bez_portek: nie wiem, jaką masz rodzinę, ale jeśli rodzinne spotkania też polegają na tym, by z kogoś na siłę i pod publiczkę robić kozła ofiarnego i "wiesz, wujek, ten pierścionek się co prawda znalazł, ale lepiej już do nas nie przychodź więcej, bo niesmak pozostał", to współczuję :)
  • Odpowiedz