Wpis z mikrobloga

@Bolostolo: Na twoim miejscu złożyłbym sam podobny zestaw. W przyszłości nie masz pewności, jak ram lub procesor będzie się sprawował na takiej płycie głównej. Dasz radę złożyć podobny za taką kwotę, bez wydawania kasy na tą badziewną płytę główną.
@Bolostolo: Kupiłem sobie osobiście trochę inny serwer fujitsu i napotkałem taki problem:
Zasilacz jak i płyta główna nie są standardowe i nie mają standardowego złącza, nie podepniesz do niego żadnego dodatkowego komponentu wymagającego doprowadzenia zasilania (karta graficzna!!). Obszedłem to przez zrobienie sobie przejściówki ale wciąż muszę dociąć obudowę oraz wykombinować (wywiercić) jakieś mocowanie bo miejsce w obudowie zupełnie nie pasuje. Co do przejściówki poza przylutowaniem jakoś przewodów płyta główna wymaga niestandardowego
Pobierz
źródło: comment_hE752PIQB5zGeevtyPjLM0jHTdFLnq7q.jpg
@Bolostolo: Sprawiłem bratu dokładnie takiego kompa od tego sprzedawcy. Dorzuciłem do tego używaną 1050ti strix i ssd. Cena jest atrakcyjna jak na podzespoły, obudowa normalnie pomieści kartę graf. Mankamentem jest ten słabowaty zasiłkacz 250W jak pisał @mcjq5 z niestandardowymi wtyczkami i napięciami oraz konieczność zastosowania przejściówki SATA - 6pin do tej 1050ti. Każdy mocniejszy procek lub karta będą przeciążać zasilacz, więc albo na stałe związujesz się z 1050ti w duecie z