Wpis z mikrobloga

Ciekawostka odnośnie II tury #wybory w #gdansk.

Płażyński dostał o ponad 3 tysiące więcej głosów, niż Adamowicz w II turze 4 lata temu a przegrał z kretesem. Ludzie się mocno sprężyli przeciwko kandydatowi PiS.

Szkoda, że nie udaje się tu wystawić kandydata, który w końcu zmieni budynia. Deweloperzy, Port Service* i ogólnie Mała Sycylia odetchnęli z ulgą.

  • 8
@MartinoBlankuleto: Ja to wiem, dlatego piszę "ciekawostka". Generalnie budyń dostał teraz więcej głosów niż w poprzednich wyborach budyń z Jaworskim razem wzięci. Idiotyczne działania PiS w skali kraju spowodowały, że tutaj naprawdę było pospolite ruszenie "nie oddamy PiSowi Gdańska".

@krootki to nie o to chodzi. PiS ma spisany Gdańsk na straty co widać po wystawieniu miałkiego i nijakiego kandydata w porównaniu chociażby do Krakowa (Wassermann) czy Warszawy (Jaki) Rząd ma już w doopie to co tu się dzieje w tym mieście i nie dziwota bo kto by miał na tyle zdrowia żeby użerać się i rozbijać tą nie bójmy się użyć tego słowa mafię.
@krootki a tego nie wiem nie jestem z PiS. Niekoniecznie musiałby to być ktoś z Gdańska przecież. Ktoś z twarzą przede wszystkim, ktoś kto merytorycznie umiał by się przeciwstawić temu szambu Adamowicza.
@kaaban: wiesz... Tu wiele rzeczy nie dzieje się przypadkowo. Wystarczy wspomnieć początki (czy założycieli) takich firm jak Hestia, Hossa, Olech, o tym ile tu jest spraw, gdzie dziwnym trafem prawie zawsze pojawiają się nazwiska polityków itd. Ta nazwa nie wzięła się znikąd.