Wpis z mikrobloga

@DeXteR25: Już miałem robić sobie przedsprzedaż z wersją dającą mi Wóz Mięsa mounta do WoW'a, ale potem jebłem się w czoło za wymyślanie takich durnych pomysłów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie przecze - czuje się trochę prawie jak w 2002 jak pierwszy raz zobaczyłem na Hyperze trailery do Warcraft 3

@drzuo: Ehh.. argument pseudo kreskówkowej grafiki. Warcraft z 2002 też miał presudo kreskówkową grafikę. I jest to gra grywana do teraz przez wiele osób między innymi przez kreskówkową grafikę. Porównaj za 10 lat warcrafta reforge i strategię która będzie szła w realizm graficzny.
@Owieczek: Ale można to zrobić z większymi detalami a plansze są niekiedy sterylne przez to. Wiem po co to robią ale powoli mnie #!$%@? ten styl wciskany wszędzie, nie do każdej gry pasuje. Np. nowy Torchlight się dobrze zapowiada ale jak widzę tą grafę to mam dość
bo oczekiwania jakie byłyby względem W4 są zbyt duże i te małe #!$%@? z blizzarda po prostu nie chcą ryzykować. Bezpieczniej zrobić remaster.


@ploomberg: Bo fanbojom nie dogodzisz jak było widać po D3, przez to wątpię że będzie D4, W4 czy SC3 bo ludzie sami się nakręcili zbytnio. Blizz raczej będzie robił takie remastery i popierdółki żeby doić kasę a tak to pójdzie w nowe serie jak OW albo jakąś inną