Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mirki, czas odkurzyć tag #andczejpoleca.
Powracam po długiej przerwie spowodowanej obroną magisterki. Miałem wrócić wcześniej, ale niestety oba sprzęty, które chciałem tu opisać uległy awarii przez co byłem zmuszony usunąć wszystko co napisałem o nich. Najbardziej szkoda mi słuchawek #huawei freebuds, fajne były ale no cóż…były. Za jakiś czas trafi do mnie Mi8 lite i może chociaż ten telefon wytrzyma i będzie warty opisania ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zostałem poproszony przez #gearbest o podanie wam kilku informacji na temat zbliżających się promocji, zapraszam do lektury: (w spoilerach żeby to jakoś wyglądało)

Listopad to początek wszystkich wielkich karnawałów zakupowych. Niezliczone imprezy promocyjne odbędą się w tym miesiącu. Przygotuj się na niesamowite produkty w niewiarygodnie niskich cenach!
Od 5 do 14 listopada, weź udział w naszych grach, uzyskaj więcej rabatów, w tym kupony dostępne dla wszystkich produktów i ‘Coupon Rain’ o łącznej wartości ponad MILIORDÓW USD, ogromne ilości ‘lucky bags’ itd.
Od 5 listopada można już znaleźć wszystkie atrakcyjne rabaty i promocje w okresie pre-heat.
Szczegóły i porady:

1. Epickie transakcje kuponowe


2. Rozbudowa depozytów


Jak to działa?
https://imgur.com/a/6OR6Kha




3. MILIORDY ‘Coupon Rain’


Jak to działa?


4. 24-godzinna wyprzedaż flash


5. Kup 1 dostaniesz drugi za darmo


6. 9,99 USD za dowolne 3 przedmioty, 49 USD za dowolne 3 przedmioty


7. 50% ZNIŻKI Add-on


8. Oferty UltraDeliver


9. Lucky bag


10. Wyprzedaż


Podsumowując, zabawę z #1111 na gearbest zaczynamy od jutra. Udanych łowów!
Andczej - Dobry wieczór Mirki, czas odkurzyć tag #andczejpoleca. 
Powracam po długie...

źródło: comment_WvhqLHC43QHXnRSFZODAgdw7xYedKkxz.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muszony usunąć wszystko co napisałem o nich. Najbardziej szkoda mi słuchawek #huawei freebuds, fajne były ale no cóż…były. Za jakiś czas trafi do mnie Mi8 lite i może chociaż ten


@Andczej dziwne, u mnie działa
  • Odpowiedz
@Andczej określone kategorie


Mi udało się w pierwszej rundzie dorwać 99/50 USD i 199/100 USD. Kupię jakiś telefon Xiaomi? Mój się już sypie więc by się przydało...
  • Odpowiedz
@pilot173: Biorąc pod uwagę ile tych kuponów rozdają to wątpię żeby można było dzięki nim sporo zaoszczędzić, pewnie przedmioty które będzie można kupić z ich użyciem będą miały mocno zawyżone ceny. Mi też się udało dorwać 99/50 i 199/100 i to bez zbytniego pośpiechu, więc rozdają ich sporo.
  • Odpowiedz
@pilot173: Biorąc pod uwagę ile tych kuponów rozdają to wątpię żeby można było dzięki nim sporo zaoszczędzić, pewnie przedmioty które będzie można kupić z ich użyciem będą miały mocno zawyżone ceny. Mi też się udało dorwać 99/50 i 199/100 i to bez zbytniego pośpiechu, więc rozdają ich sporo.


Czyli czekamy
  • Odpowiedz