Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mirki, czas odkurzyć tag #andczejpoleca.
Powracam po długiej przerwie spowodowanej obroną magisterki. Miałem wrócić wcześniej, ale niestety oba sprzęty, które chciałem tu opisać uległy awarii przez co byłem zmuszony usunąć wszystko co napisałem o nich. Najbardziej szkoda mi słuchawek #huawei freebuds, fajne były ale no cóż…były. Za jakiś czas trafi do mnie Mi8 lite i może chociaż ten telefon wytrzyma i będzie warty opisania ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zostałem poproszony przez #gearbest o podanie wam kilku informacji na temat zbliżających się promocji, zapraszam do lektury: (w spoilerach żeby to jakoś wyglądało)

Listopad to początek wszystkich wielkich karnawałów zakupowych. Niezliczone imprezy promocyjne odbędą się w tym miesiącu. Przygotuj się na niesamowite produkty w niewiarygodnie niskich cenach!
Od 5 do 14 listopada, weź udział w naszych grach, uzyskaj więcej rabatów, w tym kupony dostępne dla wszystkich produktów i ‘Coupon Rain’ o łącznej wartości ponad MILIORDÓW USD, ogromne ilości ‘lucky bags’ itd.
Od 5 listopada można już znaleźć wszystkie atrakcyjne rabaty i promocje w okresie pre-heat.
Szczegóły i porady:

1. Epickie transakcje kuponowe


2. Rozbudowa depozytów


Jak to działa?
https://imgur.com/a/6OR6Kha




3. MILIORDY ‘Coupon Rain’


Jak to działa?


4. 24-godzinna wyprzedaż flash


5. Kup 1 dostaniesz drugi za darmo


6. 9,99 USD za dowolne 3 przedmioty, 49 USD za dowolne 3 przedmioty


7. 50% ZNIŻKI Add-on


8. Oferty UltraDeliver


9. Lucky bag


10. Wyprzedaż


Podsumowując, zabawę z #1111 na gearbest zaczynamy od jutra. Udanych łowów!
Andczej - Dobry wieczór Mirki, czas odkurzyć tag #andczejpoleca. 
Powracam po długie...

źródło: comment_WvhqLHC43QHXnRSFZODAgdw7xYedKkxz.jpg

Pobierz
  • 57
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Andczej: czy gearbest nie może zrobić po prostu przecen na 11.11 czy Black friday tylko musi wymyślać jakieś gówno zabawy jak na aliexpress jakieś szukania kuponów kliknij tu kliknij tam kup za tyle to dostaniesz tyle?
Takie zabawy w klikanie zawsze wygrają ruskie boty a zwykły Mirek chcący coś kupić się tylko #!$%@? i kupi gdzie indziej przez peppera
@Areooo51: telefon jest dość mocno wciskany na wszystkich frontach więc raczej tak, po całej akcji związanej z 11.11. pewnie za około 800-850zł


@Andczej: ale rozumiem piszesz tutaj o wersji 4/64 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tosiek14: to normalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zrobię ci TLDR
1. Ceny skoczyły więc będą kupony
2. Zapłać część aby potem zapłacić resztę, mniej niż normalnie
3. Będzie dużo kuponów
4. Flash sale, czyli masa produktów w niskich cenach
5. Gratisy do zamówień
6. Combo przedmiotów w niższych cenach
7. Zniżki
8. Promocje z magazynów EU
9. Luckybag - worek z SUPER przedmiotem w danej cenie z
@sito83: nie, chodzi o to żebyś jak najwięcej siedział na stronie i dużo klikał, żebyś miał 1500 możliwości kupienia czegoś i może się skusisz na coś co ci jest kompletnie nie potrzebne ale kupisz 'bo tanio' #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)