Wpis z mikrobloga

@Honolulu: ten z 2018 ma taki problem - nawet afera o tym była. Naprawili to podobno programowo żeby nie musieć wymieniać niczego. Swoją droga tak się zastanawiam jakim cudem taki feature mógł przejęć przez testy...,
  • Odpowiedz
@undomiel: do czego go używasz? Dużo gier wspiera, czy raczej nie nadaje się to do gier?
Masz też inne urządzenia od Apple? Jak tak to fajnie się to wszystko integruje?
U kumpla widziałem że praktycznie wszystkie apki są płatne, jak to wygląda w praktyce?

Btw. Fajny lapek
  • Odpowiedz
@QWRtaW5pV3lrb3B1VG9DaW90YUlDaHVq: Nie do mnie ale mogę cos napisać bo też posiadał. czy do gier? Osobiście do gier go nie wykorzystuje, gdybym chciał komputer do gier to za te pieniądze można mieć wypasiony komputer gamingowy nawet laptop. A co do samego mackbooka to z perspektywy osx to za wiele gier chyba nie wspiera, ale na tym sprzęcie możesz zainstalować dodatkowo inny system operacyjny , sam mam win10 jako drugi. A co
  • Odpowiedz
  • 0
@Purple: MacBook Pro 15" z touchbarem, wiesz co raczej nie, mój stary lapek miał już swoje lata i stwierdziłam ze czas na nowy, od lat używam iPhonów i stwierdziłam ze sprawdzę jak radzą sobie z laptopami, póki co jest super, dawno mi komputer tak szybko i płynnie nie chodził + ekran rewelacja :)
  • Odpowiedz
  • 0
@cr_7: imo touchbar przy 80% czynności jest czysta zabawka i myśle ze w przyszłości bardziej go będą rozwijać. Mi się przydaje głównie w edytorach tekstu ale raczej nie kupowałabym wersji z touchbarem tylko dlatego xD
  • Odpowiedz
@undomiel: czyli chyba do przeglądania internetu,filmów nie ma co dopłaca za tb,więcej pamięci i procesor bo podstawka tez powinna
  • Odpowiedz