Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o związkach gdzie facet jest starszy od laski o 20 lat? Dla mnie to bez sensu, zupełnie inny etap życia i z zewnątrz niestety ale będzie wyglądać jakby się facetowi poszczęściło i w kryzysie wieku średniego młoda dupę przygarnął. Czy takie związki mogą rzeczywiście być normalne, partnerskie?

#zwiazki i #logikarozowychpaskow bo moja psiapsia ma taki przypadek XD
  • 23
  • Odpowiedz
Może, on jej daje stabilizację (w przyrodzie nie wystepują takie związki z biednym facetem), ona mu seks (w przyrodzie nie wystepują takie związki z brzydkimi dziewczynami).

Czyli wszystko w porządku.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Iskaryota: nie wiem w jakim wieku są osoby z konkretnego przykładu. Wszystko zależy od etapu na jakim jest jedno i drugie. Zdarzają się dojrzałe kobiety ponad wiek. Zdarzają się mężczyźni zupełnie niedojrzali.
  • Odpowiedz
@bersia: DOJRZALI i potężni 20 latkowie to nadal 20 latkowie, nie mają za sobą szmatu czasu spędzonego w dorosłości, przed nimi jest całe życie i wyzwania za nim idące.

Znam dwie pary o takiej różnicy wieku, laski mimo, że się starają nie mają szans dorównać starym lisom, którzy są z nimi tylko dla ich tyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@aardwolf na jakim podobnym poziomie XD ludzie po 30 nie zajmują się w życiu rozpoczynaniem kariery, studiami, zazwyczaj nie imprezują już i mają generalnie inne wartości, nie widzę tego podobnego poziomu rozwoju XD
  • Odpowiedz
@bluberr: jakbym się umawiał z kobietą w moim wieku to czułbym się że z babcią się umawiam i nie chodzi mi tu o wygląd a o #!$%@? o pieniądzach, samochodach, pracy i innych pierdołach, dlatego tylko znacznie młodsza kobieta jest sensowna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bluberr: 20-letnie kobiety jeszcze mają chaos w głowie, więc to nie jest dobry materiał dla 40-latka, ale to też zależy od jego osobowości. Jeśli jest im razem dobrze, to nie ma problemu.
  • Odpowiedz