Wpis z mikrobloga

  • 130
Jak na #tinder widzę gostka z #tatuaze, pal licho jak jest jeden mały wzorek, ale jak ma te rękawy, całe kuźwa ręce podziarane w jakieś esy floresy orły diabły cholera wie co to od razu daję w lewo.

Co to za #!$%@? moda, przecież to wygląda obleśnie, tanio i lansersko, a oni myślą, ze są tacy trendi i wyluzowani "he he paczaj maleńka jaki jestem brutal he he ostry ze mnie gość widzisz te dziarki one symbolizują mój nonkonformistyczny stosunek do swiata", no kuźwa rzeczywiście nie ma to jak dać się oszpecić na całe życie jak ten troglodyta z konstrukcja mózgu człowieka pierwotnego niejaki popek, prawdziwy wzór do naśladowania...

Tak, wiem, co mnie to obchodzi, co mi do tego jak ludzie wyglądają, mimo to #zalesie bo dla mnie tatuaże typu rękawy albo tatuowanie sobie calych pleców to oszpecanie się, które w 90% przypadków nie jest motywowane autentyczną wewnętrzną potrzebą wyrażenia siebie, lecz bezmyślnym owczym pędem i głupią modą, która prędzej czy później przeminie. Moje przesłanie brzmi: nie oszpecajcie się faceci dla chwilowej mody! Tatuaże nie sprawią, że staniecie się "fajni", bycie fajnym to coś więcej niż zapłacenie komuś żeby Cię wydziarał.

#niepopularnaopinia #niebieskiepaski #przemyslenia
kociooka - Jak na #tinder widzę gostka z #tatuaze, pal licho jak jest jeden mały wzor...

źródło: comment_a7TGlpdJEFCbjFAOhSYsrZnsSaOMDhYd.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • 14
@Polkopsky sparów od kogo? Chyba tylko od karyn i blachar, które też maja wyprane mózgi i postrzegają facetów mających podziarane ręce jako matcho cool trendi i #!$%@? wie co jeszcze. Jak chcesz ruchac takie głąbki to oszpeć się, każdy ma swoje ambicje i cele w życiu
  • Odpowiedz
  • 19
@livetimev ale przyznaj, że zwyczaj tatuowania się jest nadreprezentatywny jeśli chodzi o ludzi prymitywnych, prostackich, chamskich lub po prostu głupich, kto ma charakterystyczne tatuaże? Popek, Doda, Majdan, Gilon, same tuzy intelektualne. A gdzie zwyczaj tatuowania się jest najpopularniejszy, w jakich środowiskach? Również najbardziej prymitywnych - kibolstwo, dresiarstwo, bokserzy, zawodnicy mma, celebryci, więźniowie zakladow karnych
Podaj mi człowieka kulturalnego, uchodzacego za wzór, który jest wytatuowany?
  • Odpowiedz
@kociooka A w drugą stronę, 2/3 lasek ma te cudne dziary, wyglądające jak ostatnia strona zeszytu w podstawówce. Tyle artystycznych, niekonwencjonalnych osobowości, że teraz trzeba nie mieć tatuaży, żeby się wyróżniać.
  • Odpowiedz
@kociooka: Mądrze prawisz. Cóż to za przyjemność, gdy płaci się za coś co boli, a w dodatku nie jest powiedzianym, że te tusze są specjalnie zdrowe. To ponad wątpliwe walory estetyczne.

Zaś u kobiet śmieszą mnie te tatuaże, bo to nawet rękawy nie są, tylko jakieś głupie wzorki, sentencje, czy inna szmira i zauważyłem, że dopada to nawet te tzw. szare myszki.
Imho to głupie i głupio wygląda, ale ich sprawa.
  • Odpowiedz
@stux88: Dlaczego? Istnieje skończone prawdopodobieństwo, że znajdzie się trochę przypadkowych osób, które pomyślą, że skoro tu jest dużo osób szukających to i może miłość da się znaleźć. Od taki "podstolik" dla bardziej ambitnych.
@LemurChmur: Przypomniała mi się scena z Wyjścia awaryjnego, gdy Kalafior rozmawia z "Redaktorem" Sikorą xDD Chociaż finalnie usunął to JCKM.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@kociooka: można też mieć tatuaż i być fajnym, ale to zapewne nie przychodzi Ci do głowy. Tatuaż to taka sama modyfikacja ciała jak kolczyk, tunel w uchu, czy przefarbowanie włosów, tylko trochę bardziej trwała. Nie wpływa na cechy charakteru człowieka, a jedynie na wygląd...
  • Odpowiedz