Wpis z mikrobloga

@bayonetta112:

A mówię wam to tylko dlatego, bo wy za nia zaplacicie z podatkow xDDDDDD #bekazprawakow #bekazkatoli


No proszę, czyli jesteś dokładnie taka sama, jak to, co tak bardzo cię oburza: bany dla innych, nie dla mnie, choć postępuję tak samo. Idź na paradę, baw się, daj przykład. Jeden dzień bez nerwicy się należy, ale ona wróci już następnego dnia.
źródło: comment_pEPITkvgvI6urD5Gn4od5dpOXGfAgvMB.jpg
@bayonetta112: czyli jak porownasz lewaka do komunisty to ban a jak prawaka do naziola albo ksiedza do pedofila to juz nie ban, parada z podatkow super, dotacje na kosciol z podatkow nie super... kali ukrasc krowa dobrze, kalemu ukrasc krowa zle, i jak tu nie robic #bekazlewactwa
Jak tak dalej bedzie to konserwy nawet nie beda musialy nic pisac bo sami sie zaorywacie.
źródło: comment_FOEhuq0iV7LhG6NydFUfi7fWvfY9S93u.gif
@impulse_101: zdumiewające że z jednej strony słychać "moderacja opresyjna wobec neuropy!!!" a z drugiej "moderacja opresyjna wobec 4konserw!!!" To kogo w końcu ta moderacja gnębi?
@bayonetta112: my płacimy za te wasze parady kilka razy do roku, a łączna suma organizacji takich parad w skali całego kraju bedzie mnieksza niż parę milionów, a wy płacicie na nasze brajanki i jessiki co miesiąc po kilka miliardów (za cały rok 2017 to było coś koło 23 mld, a w tym roku dojdą jeszcze żłobki i emerytury dla matek).

Myślę, że jakoś z tym przeżyjemy ( ͡° ͜ʖ
Heheh przeżyję te 1,39 zł z moich podatków na tą waszą paradę. W sumie trzeba być solidarnym jako społeczeństwo, w końcu wy się dokładacie spoooooro więcej do mojego 500+, lekcji religii w szkołach, finansowania z budżetu partii PIS, finansowania funduszu kościelnego, WOT, itp. itd. ))¯_(ツ)_/¯
Kiedyś trzeba było jeździć do cyrku żeby dziwolągów sobie człowiek mógł pooglądać. Dziś płacę i dziwadła maszerują pod moim oknem. Coraz wygodniej się żyje w dużych miastach.