Wpis z mikrobloga

Strict OHP 120kg x4,5 nagrane wyłącznie, ale chyba jeszcze nigdy nie wrzucałem OHP :)

Czuję że dziś zajebiście dużo siły zbudowałem. #strongaf

Close grip Incline bench press - 180kg x 1
Strict OHP - 120kg x 4
DB bench - 4x12 52,5kg
Neutral grip lat pulldown - 5x10
Lying DB triceps extension - 8x8
Seated Facepull - 5x10

Close grip Incline bench press - Poprzedni rekord to było 175kg, ale to na mniejszym skosie, teraz ten skos zwiększyłem (aby jeszcze bardziej wydłużyć ROM chwyt także troszkę bardziej węższy z tego powodu) I poszło 180kg. Ciekawe jest to że 110kg musiałem MOCNO PRZYCIĄGAĆ do klatki, naprawdę jak przy wiosłowaniu, bo nie chciało dotknąć klaty. Dopiero gdzieś od 150kg mogłem o tym przestać myśleć i ciężar "sam" schodził do klaty.

Następnie Strict OHP 4x5 - ostatnia seria 120x4 prawie 5 poszło, było brzydko, było krzywo cóż :)."Idealną" technikę zostawiam sucharkom i wiecznym teoretykom którzy robią po 50-60kg :P I potrafią to jeszcze uznać za osiągnięcie LOL.

Byłem nieziemsko styrany poprzednim ćwiczeniem a do tego odczułem te 190kg x 5 w GM z poniedziałku. Stabilizacja leżała i kwiczała. Latałem jak galareta, i sam nie wiedziałem czy zaraz nogi puszczą, dupa, bebech czy plecy, bo wszystko "drgało". Ale ciskałem :D

DB bench - 4x12 52,5kg po prostu pompowanie volume, ruch bardziej skupiony na "czuciu" klatki.

Lying DB triceps extension 8x8, Hantle po 22,5kg nie odkładamy hantli między seriami, przerwy 30s- Świetne ćwiczenie, BARDZO TRUDNE do wykonanie jeżeli dobierzemy właściwy ciężar. A kiedy ciężar jest właściwy? Po 4 serii powiniśmy wątpić że damy radę zrobić 8 serii, w 6-7 serii powinniśmy czuć że ledwo dajemy radę, a 8 seria to powinna być walka o każde powtórzenie. Po tym ćwiczeniu nie da się łap wyprostować przez kilka minut :)

Seated Facepull - Tutaj budowałem się do 10RM. Stojąc, przy większym ciężarze będziemy musieli zbyt bardzo pochylać się do tyłu, pracować dołem pleców żeby nie stracić równowagi. A tak wersja siedząc pozwala nam tego uniknąć dzięki czemu pozwala na użycie większego ciężaru, bo siedzimy i zapieramy się nogami.

Teraz co czas na wielkie żarcie, a potem wielkie picie, czyli REGENERACJA.

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Strict OHP 120kg x4,5 nagrane wyłącznie, ale chyba jeszcze nigdy nie wr...
  • 28
  • Odpowiedz
@GRAABI: Kurczę możliwe, chociaż pamiętam że nagranie było bardzo słabej jakości, w sensie jakby z lat 70-80. Cóż nie wiem, trudno, możliwe że o tego Pana mi chodziło. Naprawdę nie jestem sobie teraz w stanie przypomnieć.
IntruderXXL - @GRAABI: Kurczę możliwe, chociaż pamiętam że nagranie było bardzo słabe...
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: O ile lubię czytać Twoje wpisy i podziwiam wyniki, to w jednym się nie zgadzam - nie muszę być w czymś mega utytułowany, utalentowany czy mieć wyniki żeby komentować, doradzać czy oceniać.

Bo mogę powiedzieć, że scenariusz w filmie jest #!$%@? nawet jeśli sam lepszego bym nie napisał, prawda?
Albo do kumpla na siłce 'Stary, kolana do środka Ci się schodzą, nie myślałeś, żeby poprawić xxx' nawet jeśli siadam 100kg
  • Odpowiedz
@szymonl: Ale... Ja się z TOBĄ ZGADZAM :)

Tutaj nie chodzi mi o drobne zwrócenie uwagi czy jakąś sugestie. Rzeczywiście tutaj wynik nie ma znaczenia. Ja sam też chętnie wtedy wytłumaczę dlaczego uważam że tak a nie inaczej, i dlaczego w ten sposób powinno się robić.

Chodzi mi o osoby które wdają się w dyskusję, twardo stoją przy swoim, kłócą się że to oni mają rację, że wiedzą lepiej... a gdy
  • Odpowiedz
zauważyłem, że pierwsze powtórzenie tak sobie poszło, a drugie i trzecie dużo łatwiej weszło.


@alegoraco: Prosta sprawa, w pierwszym powtórzeniu zaczynasz od fazy koncentrycznej, nie masz ekscentryki :)
  • Odpowiedz