Wpis z mikrobloga

Aktualizacja odnośnie https://www.wykop.pl/wpis/36141205/mirki-sprawa-jest-od-ponad-tygodnia-na-poczatku-mo/

Samochód nadal stoi, teraz już wybite są przednie szyby, radio, akumulator, itp. wyjęte. Ogółem cały rozszabrowany. Nadal brak reakcji ze strony służb porządkowych. Teoria o zepsuciu się auta i porzuceniu go stała się najbardziej prawdopodobna. Trzeba chyba zgłosić zaśmiecanie...

Nie potrzebuje może ktoś jakiejś części do Fabii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam plusujacych poprzedni post.
Villthuriss - Aktualizacja odnośnie https://www.wykop.pl/wpis/36141205/mirki-sprawa-j...

źródło: comment_DxHJD5gTU4Cf4ai3dbJG56ea6Ff50wAA.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widziałem ostatnio podobny przypadek. Na drodze 92 w stronę A1, przy opuszczonym budynku kutnowskiej odlewni stał ford focus, ten starszy model. Przez pierwsze trzy dni był nienaruszony, ale potem... Najpierw poszły szyby i maska. Potem, następnego (czyli piątego) dnia ktoś zaopiekował się kołami, no i auto stało na pustakach czy tam innych cegiełkach. Szóstego dnia, hehe, z auta zniknęły drzwi, wymontowano klosze, zdemontowano zderzak i nadkola. Po tygodniu z samochodu został tylko
  • Odpowiedz
@Villthuriss:
wylej 2 litry kujawskiego pod silnik i zgłoś do straży miejskiej (lub policję) że jest wyciek oleju.
To zazwyczaj działa na takie przypadki, bo ze zgłoszonym zaśmiecaniem to sobie długo postoi...
  • Odpowiedz
Nawet jeśli to za taką skodę(nawet zepsutą) można dostać niezłą kasę

@Perkele93: Niesprawną i nie na chodzie? Tyle, co na złomie, w najlepszym wypadku razy dwa. Te auta chodzą w zależności od rocznika i wersji wyposażeniowej między 5 a tak 12, może 13 tysięcy złotych, średnio 8-9. Zbyt popularne auto, żeby miało dużą wartość.
  • Odpowiedz
@Villthuriss: swoją drogą - stoi sobie auto, właścicielowi nie wiadomo czy coś się stało czy co, po 2 tygodniach szyby powybijane, zawartość rozkradziona, a w komentarzach jeszcze doradzają żeby części wymontować XD Polska #!$%@?...
  • Odpowiedz