Wpis z mikrobloga

nie byłbym w miejscu, w którym jestem teraz.


@shpoora: a gdzie jestes? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem ciekaw, bo sam mialem problemy z mata i moze jakbym sie przylozyl ,to skonczylbnym lepiej niz na magazynie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale bylem/jestem za slaby psychicznie, prawdziwy przegryw
  • Odpowiedz
@Dead_Inside: dzięki takim pracom domowym i korkom z matmy zdałem dobrze maturę i dostałem się na informatykę. Potem w zasadzie było już z górki w tym życiowym #!$%@?łku
  • Odpowiedz
@MistrzKierownicy: @Corranh: Masz może pomysł w jaki sposób dziecko ma w szkole przeczytać lekturę, czy w ogóle nauczyć się płynnie czytać, zakładając, że nauczyciel ma 45 min (w klasach 1-3 ok. 20-30) na poświęcenie czasu grupie 25 dzieci, razem ze sprawdzeniem listy obecności, wyłożeniem jakiegoś tematu, odpowiedzeniem na 50 pytań, uspokojeniem dwóch bójek z tyłu klasy i zrobieniem choć jednego ćwiczenia? Czy masz świadomość, że gdyby nie obowiązkowe
  • Odpowiedz
@nvmm: yyy nie. Tak jak pisałem- nauka u mnie była tylko w szkole. W domu czytałem z ciekawości. Rodzice podsuwali mi ciekawe książki, mama czytała mi do snu a sam jeszcze czytałem i czytam po dziś dzień gazety i czasopisma.
  • Odpowiedz