Wpis z mikrobloga

@rzep:
Nie wiem w jaki sposób rozjechał kogokolwiek. Grecy to kiedyś tez był piękny i wspaniały naród a dziś ich państwo to syf i bieda. Przeszłość niczego nie zmienia, liczy się teraźniejszość i przyszłość. W czasie podróżować potrafimy tylko w jedna stronę.
  • Odpowiedz
@turtelian:

chyba srorke xD typ twierdzi ze w 12 wieku w polsce biegano po lasach xD,


Chyba nie czytasz ze zrozumieniem. @LukaszLamza opisywał w skrócie całą historię Somalii od 2 tysiąclecia p.n.e do czasów
  • Odpowiedz
Jaka orka xD, to że somalijczycy handlowali z sumerami to nie znaczy że zbudowali cywilizacje. Lecz się człowieku xD


@anymous_: Widać kolejny, co nie potrafi czytać.
  • Odpowiedz
@rzep: musisz specjalnie wołać ziomków z neuropy żeby plusowali jakiś wpis? Poza tym, co ma ten wpis do tego jak jest teraz obecnie? teraz Somalia i Afganistan to 3 albo i 4 świat, syf bieda i p-----c. Wiesz dlaczego? po części to wina islamu. Historia może i ciekawa ale gdzie Polska a gdzie kraje 3 świata.
  • Odpowiedz
musisz specjalnie wołać ziomków z neuropy żeby plusowali jakiś wpis?


Wołam bo ciekawe, a w szambie komentarzy można łatwo przegapić.

Poza tym, co ma ten wpis do tego jak jest teraz obecnie?


@Janusz_Hazardu: Kolejny co nie potrafi czytać.
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu: przecież w tych podlinkowanych wiadomościach masz cała polemikę na temat powodow takiego stanu, a nadal dzielisz się swoim głębokim i popartym argumentami przemyśleniem ze to wina islamu, prawica ma jakaś alergie na słowo pisane?
  • Odpowiedz
@rzep: dzięki za wpis i polecenie komentarzy. Nie mam tagów znaleziska na liście obserwowanych, więc ominął by mnie kawał dobrej dyskusji.
@LukaszLamza: kapitalne komentarze! Oczywiście plusy za wszystkie. Dzięki takim użytkownikom jak Ty wypok to nadal wartościowe miejsce :)
  • Odpowiedz