Wpis z mikrobloga

@SKYFander: w tajlandii o dziwo nikt się do mnie nie zwrócił per "pan" pomimo że czasami wychodze w samych dresach, koszulce i rozwalonych włosach i większość nie ma nigdzie napisane czy jestem panem czy panią, a w polsce jak w lesie i zawsze znajdzie się ktoś kto zauważy i będzie się dziwnie patrzył, ale w polsce też dawno nikt się do mnie nie zwrócił ani per pan ani pani, więc zapewne
Natomiast myślę że jak już nikt nie pomyśli o tym żeby się do mnie zwrócić per "Pan" będzie takim momentem do który każdy dąży.


@TurtleHerd: No nie wiem, do mnie się nikt tak nie zwrócił od przynajmniej pół roku ale do czasu wizyty u Chetta nie będę się czuć okej. Jednak zarówno u mnie jak i u Ciebie to po prostu kwestia czasu. Ty z czasem dzięki efektom HRT to osiągniesz,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@TurtleHerd: tez jestem ciekawy reakcji bliskich
Oraz jak zarobić 70k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem także ciekawy jak będzie wyglądał twój orgazm. Jako że przezylas już męski orgazm jak sądzę oraz sądzę, że przeżyjesz także damski orgazm, przynajmniej w jakimś stopniu, będziesz mogła je porównać. Jest szansa na porównanie wrażeń gdy to już się stanie? Męski jest ok, ale jak widziałem i słyszałem szczytującą dziewczynę to jestem