Wpis z mikrobloga

Witam. Po ponad półrocznej przerwie od Gothica postanowiłem dokładnie ograć Returninga 2.0 Jestem już po uciecze Kruka ale w Jarkendarze mam cholernie straszny problem. Chodzi o kamiennych strażników. Gram pod łucznika a to już chyba problem. Wiem, można ich pokonać za pomocą magii ale tutaj również strzał w stopę gdyż gram łucznikiem. Zostały jeszcze bronie obuchowe, których nigdzie nie mogę znaleźć. Ktoś ma jakąś poradę co robić?
#returning
  • 10
@Snipes: Jeśli dołączyłeś do gildii "fizycznej" (tzn strażnicy/najemnicy/strażnicy świątynni) to któryś z myśliwych z obozu może Cię nauczyć umiejętności penetrujących ( ͡° ͜ʖ ͡°) strzał. Są do tego pewne wymagania tzn. ok 150 zręczności i 50-60 % (nie pamiętam dokładnie ile) łucznictwa oraz sama umiejętność jest stosunkowo droga, ale warto!
@Snipes: ja przechodziłem bronią obuchową (np młot innosa możesz #!$%@?ć z klasztoru ( ͡° ͜ʖ ͡°) + kuszą i niestety wielokrotnie musiałem ich bugować na krawędziach i dojeżdżać kuszą
@Snipes: łuk ma chyba dużo mniej przebicia niż kusza, ale możesz próbować. Jakie masz obrażenia w łuku?
Najczęściej wskakiwałem gdzieś wysoko i naparzałem albo czekałem aż zblokują się na tych piętrach piramidy