Wpis z mikrobloga

@lewaq3000: Po pierwsze, nie przeczytałeś pytania na które "dałeś" odpowiedź, po drugie nie odpowiedziałeś na pytanie odpowiadasz memem w którym chyba mi grozisz. Co z tobą nie tak? To jak Soso czy Mao? Naprawdę można wierzyć w ideę która zrobiła taką hekatombę ? Co jest z wami nie tak? Za mało nauki historii w szkole czy coś? Zamiast argumentów jakieś bzdury?
@Lipathor: Wiesz co, nie do końca, norwescy faszyści nie wymordowali 150m ludzi. Z drugim się zgadzam. Jak wy możecie w tą ideę wierzyć, powiedz mi? Co z wami nie tak?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Puter: nie wierzę, wrzuciłem to w ramach protestu. Symbolu tego używają nacjonaliści, faszyści i inni obrzydliwcy. Niektorzy np. Wspierają morderców pokroju Walusia. Moderacja nie widzi w tym nic złego.
@Lipathor: Moderacja, ech, twojego symbolu używali masowi mordercy, najwięksi zbrodniarze w historii ludzkości, fajnie prawda? I ktoś taki ma prawo kogokolwiek krytykować za symbole? Żenada..
Musisz sporo schodków w górę kolego pokonać, twoje wypowiedzi - merytoryka 0, odpowiedzi na pytania- 0, propaganda 100. Diagnoza, iloczyn inteligencji. Dziękują za potwierdzenie.
@Grzolsat: Skoro tak, to jeśli nauczyć takie małe dzieci że heteroseksualizm jest dobry, a homoseksualizm jest zły, to będą heteroseksualistami. I żaden homoseksualista nie wychował się w rodzinie heteroseksualnej, i żaden homoseksualista nigdy nie spotykał się z brakiem akceptacji. Wszyscy homoseksualiści zostali wychowani przez homoseksualistów. Czy tak właśnie uważasz?

Przekazywane wzorce, wartości i poglądy nie mają wpływu na czyjąś orientację seksualną, niezależnie od wieku. A wpajanie od dziecka poglądów homofobicznych doprowadzi