Wpis z mikrobloga

Czyli to ty jesteś tym mitycznym kolegą-gejem, który gardzi paradami równości i brzydzi się tymi dziwolągami? :O


@Grzolsat: pamiętam jak szedłem ulicą w czasie parady równości i mijając kawiarnie zobaczyłem takiego stereotypowego ciepłego chłopca 50kg, z kobiecymi ruchami. Gadał z jakimiś dziewczynami przy stoliku przed kawiarnią. Jak obok nich przechodziłem to akurat dało się słyszeć jakieś darcie się przez mikrofon. Gość powiedział coś w stylu "o, miałem iść, ale pomyślałem
  • Odpowiedz
O jezusiemaryjo Grażyna chodź zobacz, są rózni powtarzam RÓŻNI ludzie na świecie! Niektórzy mają np. swoje biznesy, gdzie można do nich zadzwonic telefonem i zamówić usługę, i oni przyjadą i tę usługę wykonają. Nie grażyna nie uwierzysz można dzieciom zamówić Drag Qłin - i nikogo nie zmuszają do tego, trzeba samemu zadzownić jak chcesz pokazać dzieciom, że świat nie składa się tylko z egalitarnych jednostek chodzących w garniturach od poniedziałku do niedzieli,
  • Odpowiedz
Jeśli nauczyć takie małe dzieci że homoseksualizm jest dobry, a heteroseksualizm jest zły, to będą gejami.


@Grzolsat: na którym etapie edukacji trzeba siebzatrzymac żeby takie głupoty opowiadać?
  • Odpowiedz
@Lipathor: Nie odpowiedziałeś na pytanie, ale krzyż celtycki nie wymordował na przestrzeni 100 lat ok. 150 m ludzi, a gwiazdeczka tak. To który bardziej ? Soso czy Mao? Mi generalnie to wisi, ale jak to być światłym europejczykiem i posługiwać się symbolem hekatomby ludzkości? Fajnie, czy śmiesznie?
  • Odpowiedz
Masz rację, tylko ludzie którzy ją nosili. Skoro już przywołujesz krzyż celtycki, to ilu zabili ludzie z krzyżem celtyckim?
  • Odpowiedz
@lewaq3000: I co z tego? A wiesz kto takie gwiazdy nosił? Najwięksi zbrodniarze w historii ludzkości. Przy okazji, powtórzę europejczyku, obrońco uciśnionych, homoseksualiści jako jedni z pierwszych byli "znikani" czy w Gułagu, obozie pracy czy pod ziemią.W tym systemie coś takiego nie istniało. No to jak - Soso czy Mao? Koledze klawiatura się skończyła czy multi? Oj, banik chyba będzie...
  • Odpowiedz