Wpis z mikrobloga

Nie dziwię się wcale, że zareagowała w taki właśnie sposób


@krzysztof-es-545: naruszenie nietykalności cielesnej, dziękuję bardzo.
Nawet gdyby robił te ruchy, co se pomyślała, to nie miała prawa mu w-----ć. To nawet nie był damski liść tylko b---a jak od seby. Powinna dostać kontrę (a na pewno grzywnę) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@krzysztof-es-545: Normalni ludzie ostatnie co robią to lecą na kogoś z łapami. Tylko p----y tak robią. Naprawdę dopóki ktoś mi nie grozi/nie atakuje mnie, tak że wiem że jedynym wyjściem jest użycie siły - nigdy jej nie użyje. Ale nie jestem p-----m jak ta baba i wszyscy którzy ją choćby MINIMALNIE popierają. Gośc mógłby ją nawet obrażać i robić głupie gesty ile chce - od nękania czy takich rzeczy jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@krzysztof-es-545: Idąc Twoim tokiem rozumowania, stojąc w kolejce widząc gościa który się uśmiecha, albo śmieje... Mogę podejść do niego i wywinąć mu b---ę na twarz, bo "wydaje mi się", że śmieje się że mnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@krzysztof-es-545:
Stulejarz? Może nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co ma wspólnego z honorem zbieranie lepy na ryj bez powodu i pozostawienie tego bez konsekwencji?
  • Odpowiedz
@krzysztof-es-545: Stulejarstwo? Ty wiesz dzbanie co to w ogóle oznacza? :D
Jeśli stulejarstwem jest po czymś takim popieranie gościa i ogólnie kibicowanie mu by albo podał ją do sądu albo jej oddał... niestety jedynym stulejem i to takim ostrym broniącym baby i to p-------j jesteś ty :). Liczysz że zamoczysz czy jak? Poszukać ci jej numeru telefonu byś biały rycerzyku mógł jej powiedzieć jak ją popierasz i bronisz?
Nie ma
  • Odpowiedz
@RedBulik Z jednej strony nie miała prawa go uderzyć. Z drugiej, koleś się bawi w "pranki" i celowo ją podpuszcza. Gdyby robił to za moją dziewczyną, też nie miałbym prawa go uderzyć, ale na pewno miałbym ochotę to zrobić.
  • Odpowiedz
@RedBulik: zwykły, nie skrajnie patologiczny facet, zanim komuś w-----e taką bułę, to zazwyczaj (na przykładach najróżniejszych sytuacji, czy to z życia, czy z filmów na necie) wcześniej trwa jakaś spina, wymiana zdań, popychanie. Tutaj mamy zachowanie wręcz bandyckie. Bez jakiegokolwiek "zweryfikowania" sprawy i choćby minimalnego zastanowienia się. Nie mówiąc już nawet o potencjalnych konsekwencjach prawnych. A tak czysto subiektywnie, to dla mnie "laska" bijąca od razu z zamkniętej to babochłop,
  • Odpowiedz